Skocz do zawartości

Witam z Włodawy


waluś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Zawitałem do Was z Włodawy, nad "samiuśkim" Bugiem :)

Zaglądam tu już od dłuższego czasu ale zalogowałem niedawno, no i czas się w końcu przedstawić.

Na imię mu Rafał, ale i tak wszyscy od 25 lat wołają Waluś :D

Od dłuższego czasu się interesowałem domowym piwowarstwem, ale jakoś to uchodziło mimo uszu, a niedawno wziąłem się za to na ostro i w końcu się udało.

Podstawowy sprzęt już zgromadzony, pierwszy brewkit z ciekawości "namieszany" i czeka za kilka dni pewnie na butelkowanie, a teraz przygotowuję sobie wygodne pomieszczenie zacierno - browarne :) w piwnicy w mojej chacjendzie, gdzie mi nikt nie będzie przeszkadzał a i ja domownikom nie będę w weekendy cały dzień kuchni okupował :)

Jako inżynier hydraulik z zawodu, poczyniłem kroki w mojej suszarni w piwnicy w celu dostosowania instalacji do moich potrzeb i wygód. Jestem na dobrej drodze w celu popełnienia pierwszej prawdziwej warki słodowej :) A jako, że od małego wychowywany jestem w knajpach i w rodzinie zawsze była minimum jedna hihi, to obecnie razem z żoną prowadzimy Kawiarnię i sprzętu różnorakiego u mnie dostatek (kegów, skrzynek, butelek, kociołków i innej drobnicy) o tyle mam łatwiej.

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję się tu chwalić sukcesami i porażkami oraz korzystać z waszej wiedzy przelanej na to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę!

W imieniu kolegów z Lublina zapraszam na zlot w tą sobotę. Popróbujesz i sporo się dowiesz...naprawdę warto!

 

http://www.piwo.org/page/index.html/_/konkursy-piwowarskie/21092013-iv-lubelski-konkurs-piw-domowych-r127

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.