Skocz do zawartości

Piwny depozyt - Gdańsk (Pułapka, Straganiarska 2)


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VNqs4DfotUd1q2VnIFtAVRiAz7guWpK7SPnrFcHTdrM/edit#gid=0

 

Link powinien być przypięty do pierwszego posta! ;p

 

Lista nie jest lipna, tylko nie aktualizowana jak być powinno! ;)

Dobrze by było reaktywować ten depozyt tym bardziej że są chętni.. wezmę tego AA (jeśli pojawi się na liście), odstawię swoje kwasy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się zabawić w Frankensteina i spróbować przywrócić trupa do żywych.. jako że pojawił się świeży trup na stanie.

 

Amber Ale autorstwa jeśli się nie mylę dine.

 

Wygląd: Klasyczny amber, ładna barwa. Lekko opalizujący. Piana raczej skromna, zostaje obrączka.

Zapach: Tutaj jest coś z trupa! ;) A tak dokładniej to z jego skarpetek. Ziołowe nuty chmielowe, w tle majaczą karmele.

Smak: Harmonię miedzy słodowością a goryczką zakłóca dość ostra, ziołowa goryczka od Iungi. W mojej ocenie może to być efekt leżących chmielin w piwie. Bo na zimno to chyba chmielony nie był.. Nie przesadzona podbudowa słodowa na plus. 

 

Ogólna porada to zastanowił bym się nad chmieleniem i użyciem w tym celu bardziej świeższej partii. Reszta ok :)

 

PS. Wziąłem jeszcze rauchbock'a. Zostawiłem dwa sour ale :)

post-4644-0-25878700-1441129957_thumb.jpg

Edytowane przez mamdobreklapki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się zabawić w Frankensteina i spróbować przywrócić trupa do żywych.. jako że pojawił się świeży trup na stanie.

 

Amber Ale autorstwa jeśli się nie mylę dine.

 

Wygląd: Klasyczny amber, ładna barwa. Lekko opalizujący. Piana raczej skromna, zostaje obrączka.

Zapach: Tutaj jest coś z trupa! ;) A tak dokładniej to z jego skarpetek. Ziołowe nuty chmielowe, w tle majaczą karmele.

Smak: Harmonię miedzy słodowością a goryczką zakłóca dość ostra, ziołowa goryczka od Iungi. W mojej ocenie może to być efekt leżących chmielin w piwie. Bo na zimno to chyba chmielony nie był.. Nie przesadzona podbudowa słodowa na plus. 

 

Ogólna porada to zastanowił bym się nad chmieleniem i użyciem w tym celu bardziej świeższej partii. Reszta ok :)

 

PS. Wziąłem jeszcze rauchbock'a. Zostawiłem dwa sour ale :)

To moja pierwsza warka, także wiadomo, szału nie ma. Ale cieszę się, że jakkolwiek pijalne. Dzięki za ocenę :) 

 

Chociaż martwi mnie ten kolor i brak piany, bo egzemplarze które spożywałem były zdecydowanie jaśniejsze a piana była całkiem całkiem. Jak wrócę do Gdańska za tydzień to zdegustuję znowu, może jakaś felerna butelka się trafiła do depozytu. 

 

Tego rauchbocka z 2012 wziąłeś? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...

Na fejsie jest grupa Pomorscy Piwowarzy Domowi. Spotykamy się mniej więcej co miesiąc i wzajemnie degustujemy. Chyba jest też inna grupa, że się wymieniają piwami. Musisz sam poszukać.

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.