Skocz do zawartości

Czy sklep domowepiwko.pl działa?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum.

Mam pytanko: kilka dni temu dokonałem zakupu (zestaw do warzenia piwa) w sklepie domowepiwko.pl i natychmiast zrobiłem przelew. Jednak na stronie sklepu ciągle jest status "nieopłacone", a próby kontaktu z właścicielem są nieudane. Telefon jest wyłączony, na maila nie odpowiada.

Przeszukałem sporo internetu i widzę, że wiele osób miało podobne problemy z nimi, ale kończyło się to po prostu opóźnieniem w dostarczeniu przesyłki, niemniej jednak w końcu sprzęt docierał. Mnie jest podwójnie żal, ponieważ miał to być prezent na 40-tkę. Z tego powodu własnie nie odpuszczę i mam zamiar skierować sprawę do sądu, ale najpierw chciałbym się upewnić, czy ktoś miał z nimi do czynienia i może coś powiedzieć.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o opóźnioną przesyłkę. Ten sklep w ogóle wygląda na opustoszały, dlatego czuję się (nomen omen :) ) nabity w butelkę. Telefony głuche, maile głuche, w necie poszperałem, że nie jestem jedyny. Aczkolwiek wszyscy (poza jednym bodajże wyjątkiem) piszą*, że dostali przesyłkę moooocno opóźnioną. Ten wyjątek nie dostał w ogóle i nie udało mu się dobić do właściciela.

* - mam na myśli komentarze na allegro użytkownika mm2s. Jest w sieci sklep mm2s.pl, właściciel ten sam co domowepiwko, sprzedaje też na allegro. Tylko że mm2s na allegro nie wystawia aktualnie żadnych przedmiotów, a ostatnie komentarze są z sierpnia.

Edytowane przez flower1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://blog.domowepiwko.pl/ :)

Powstawiali na tym "blogu" linki do "piwo" i myślą, że to im wypozycjonuje stronę. Jeśli już, to trzeba było wstawiać linki do "piwo domowe", ale to też niewiele pomoże.

I wystarczy jeden link na stronie do jednego adresu, bo reszta i tak jest niewidoczna dla google. To znaczy może być, ale to trzeba wiedzieć jak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek wysłałem maila, że oddaję sprawę na policję.

W niedzielę dostałem automatyczną wiadomość ze sklepu, że zamówienie zmieniło status (i na stronie sklepu było już "opłacone").

Dziś (wtorek) dostałem telefon z domu, że przesyłka przyszła.

 

Jednak to opóźnienie, zero odzewu (bo nie dostałem żadnego maila z wyjaśnieniem) oraz stracone nerwy (nie mówiąc o dodatkowych kosztach, bo przecież z pustymi rękami nie mogłem się na urodzinach zjawić) powoduje, że nie mam ochoty na dalszą znajomość z tym panem. A jeżeli ktoś ma inne zdania i uważa że przesadzam, to miłych zakupów w sklepie domowepiwko.pl życzę :)

 

BTW: może dołączę do braci piwowarów. Ja też mam 40-tkę w tym roku, rozpuszczam wici że zazdroszczę kumplowi tego prezentu, może żona podpowie ten pomysł komuś z rodziny :)

Edytowane przez flower1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam,

 

Pragnę poinformować, iż od 01.2014 sklep www.domowepiwko.pl zmienił właściciela. Nowy osoba prowadząca dokłada wszelkich starań, aby każdy klient składający zamówienie był w pełni zadowolony z czasu i jakości obsługi.

 

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzin www.domowepiwko.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.