Jump to content
Sign in to follow this  
flower1973

Czy sklep domowepiwko.pl działa?

Recommended Posts

Witam na forum.

Mam pytanko: kilka dni temu dokonałem zakupu (zestaw do warzenia piwa) w sklepie domowepiwko.pl i natychmiast zrobiłem przelew. Jednak na stronie sklepu ciągle jest status "nieopłacone", a próby kontaktu z właścicielem są nieudane. Telefon jest wyłączony, na maila nie odpowiada.

Przeszukałem sporo internetu i widzę, że wiele osób miało podobne problemy z nimi, ale kończyło się to po prostu opóźnieniem w dostarczeniu przesyłki, niemniej jednak w końcu sprzęt docierał. Mnie jest podwójnie żal, ponieważ miał to być prezent na 40-tkę. Z tego powodu własnie nie odpuszczę i mam zamiar skierować sprawę do sądu, ale najpierw chciałbym się upewnić, czy ktoś miał z nimi do czynienia i może coś powiedzieć.

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na bb pisze że zamówienie złożone 30.08. Tydzień czasu to jeszcze nie jest tak dużo :) Może właściciel nogę złamał i nie odpisuje... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chodzi o opóźnioną przesyłkę. Ten sklep w ogóle wygląda na opustoszały, dlatego czuję się (nomen omen :) ) nabity w butelkę. Telefony głuche, maile głuche, w necie poszperałem, że nie jestem jedyny. Aczkolwiek wszyscy (poza jednym bodajże wyjątkiem) piszą*, że dostali przesyłkę moooocno opóźnioną. Ten wyjątek nie dostał w ogóle i nie udało mu się dobić do właściciela.

* - mam na myśli komentarze na allegro użytkownika mm2s. Jest w sieci sklep mm2s.pl, właściciel ten sam co domowepiwko, sprzedaje też na allegro. Tylko że mm2s na allegro nie wystawia aktualnie żadnych przedmiotów, a ostatnie komentarze są z sierpnia.

Edited by flower1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://blog.domowepiwko.pl/ :)

Powstawiali na tym "blogu" linki do "piwo" i myślą, że to im wypozycjonuje stronę. Jeśli już, to trzeba było wstawiać linki do "piwo domowe", ale to też niewiele pomoże.

I wystarczy jeden link na stronie do jednego adresu, bo reszta i tak jest niewidoczna dla google. To znaczy może być, ale to trzeba wiedzieć jak. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W piątek wysłałem maila, że oddaję sprawę na policję.

W niedzielę dostałem automatyczną wiadomość ze sklepu, że zamówienie zmieniło status (i na stronie sklepu było już "opłacone").

Dziś (wtorek) dostałem telefon z domu, że przesyłka przyszła.

 

Jednak to opóźnienie, zero odzewu (bo nie dostałem żadnego maila z wyjaśnieniem) oraz stracone nerwy (nie mówiąc o dodatkowych kosztach, bo przecież z pustymi rękami nie mogłem się na urodzinach zjawić) powoduje, że nie mam ochoty na dalszą znajomość z tym panem. A jeżeli ktoś ma inne zdania i uważa że przesadzam, to miłych zakupów w sklepie domowepiwko.pl życzę :)

 

BTW: może dołączę do braci piwowarów. Ja też mam 40-tkę w tym roku, rozpuszczam wici że zazdroszczę kumplowi tego prezentu, może żona podpowie ten pomysł komuś z rodziny :)

Edited by flower1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Mnie spotkało dokładnie to samo tylko że już minęło ponad 2 miesiące ani zwrotu pieniędzy ani przesyłki ani nawet maila. Nie wiem czy sklep działa ale w grudniu osobiście wybiorą się do Wrocławia niech oddają pieniążki jak nie to skieruje sprawę do Sądu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.