Skocz do zawartości

V Poznański Konkurs Piw Domowych 16.11.2013


wogosz

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wcześniej do Setki i dziś dostałem odpowiedź, że nie dysponują sprzętem(sami pewnie nie mają styczności z kegami pepsi, więc nie wiedzą z czym to się je) i muszę coś sam skombinować. Złączki, kran i butle z co2 posiadam. Nie mam tylko rollbaru, chłodziarki. Wydaje mi się, że podłączenie szybkozłączek od pepsi zamiast głowicy do kegów w standardowym rollbarze to nie jest jakiś wielki problem. Pamiętam jednak, że w zeszłym roku byli piwowarzy z kegami pepsi, dlatego pytam na forum czy i w tym roku się pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, za późno na zmiany, przybywam koleją i jutro delektuje się tym co znajdę u innych. :)

Myślę że jeśli przez noc schłodzisz kega na dworze, goście opróżnią ci go na tyle szybo że nie zdąży się zagrzać. ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki z poznania :D ło tu: https://www.facebook...69496560&type=1

 

Gratuluje wszystkim! :beer:

 

Kategoria Weizen:

1. Radosław Wiech 41.0 Pkt

2. Jacek Stechowski 39.0 Pkt

3. Waldemar Pitala 36.8 Pkt

 

Kategoria Bohemian Pilsner:

1. Piotr Kowalski 39.3 Pkt

2. Tomasz Staśkiewicz 35.7 Pkt

3. Przemysław Odrobny 29.7 Pkt

 

Kategoria American India Pale Ale:

1. Jacek Stachowski 41.5 Pkt

2. Piotr Kowalski 39.3 Pkt

3. Andrzej Miler 38.8 Pkt

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foch. :D

 

Za piąte miejsce na 45 piw? Przecież ty nawet AIPA nie lubisz za bardzo z tego co pamiętam :D

 

Gratulacje jeszcze raz wszystkim ;)

 

I to było moje pierwsze amerykańskie IPA jakie zrobiłem. Biorąc pod uwagę ramy parametrów z BJCP to chyba nawet również ledwo stylowe, bo goryczka wychodziła poniżej 40 IBU z wyliczenia, coś koło 37.

 

Gratuluję finalistom udanych piw, a Staśkowi strzału z dubeltówy, bo w Raciborzu też pudło zaliczył. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stasiek, to niesamowite!

Dwa dni temu oceniałem tą pszenicę ale dawałem jej co najwyżej pojedynczy pkt w klasyfikacji PSPD a tu proszę, drugie miejsce. Jestem zbyt krytyczny. I to przed panującym Waldkiem.

A AIPA? eeeh. A Chorzów, Cieszyn, W-wa i nie wiem co jeszcze. Ale będzie, oby nie zapeszyć.

AIPA 114 mam w lodówce. To chyba ten? Szkoda, że nie oceniłem przed wynikami poznańskiego. Teraz to ja sobie mogę oceniać.

Pilsnera mi nie dałeś to nie ma pudła.

Jeśli są chętni przed następnym konkursem to jestem do dyspozycji. Pudło murowane.

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH LAUREATÓW!!!

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.