Skocz do zawartości

Robin Hood Beer Festival 2013, Nottingham, 9-12 październik


moria

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wybieram się na tą imprezę:

- czy ktoś jeszcze zaszczyci ją swoją obecnością?

- czy chcecie może dostać jakąś fotorelację? wtedy wezmę aparat i porobię trochę zdjęć

- na pewno mam "zwinąć" nieco podstawek do piwa. Komuś jeszcze na czymś zależy? (od razu mówię, że piwa nie przywożę :D )

Co ciekawego będzie na imprezie?

- ponad 1100 rodzajów piwa beczkowego (w zeszłym roku nieco mniejsza ilość stanowiła podobno rekord Guinessa...)

- ponad 220 rodzajów cydru

Oczywiście jest jakiś konkurs (cydrowy oraz piwny).

Można o festiwalu poczytać np. tu

 

nottingham_robin_hood_beer_festival_poster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieram kapsle i etykiety, od kilku m-cy. Jak coś fajnego to do pudełka... Możesz do plecaka wrzucić, komuś przez przypadek sprawisz radochę. Pamiętaj o ulotkach, to też jest super. Szklanka czy kufel, nie wypada dźwignąć ale jak dadzą to czemu nie mieć na pamiątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W końcu udało mi się dojść do siebie i wrzucić relację :)TU

Podobało mi się ogromnie, świetne piwa, świetna atmosfera, świetni ludzie. Spotkałam nawet pana nalewającego (Anglika), który mówił po polsku (twierdził, że to po czesku, ale moim zdaniem bardziej to był polski niż czeski).

Kufelki oczywiście mamy, podkładek na festiwalu nie było, jednak udało mi się w kilku lokalnych pubach uzbierać kilka: mam z Brew Doga oraz Castle Rocka. Powinnam dostać także z Titanic Brewery, ale będzie raptem 1 :)

Kapselków brak, piwa były lane z beczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.