Skocz do zawartości

[piwolog] Butelki zwrotnej szlachta się brzydzi


Pierre Celis

Rekomendowane odpowiedzi

snapback.pngUżytkownik wyvern dnia 29 sierpień 2013 - 18:31 napisał

 

Ta, a mój sklep stanie się skupem dla wszystkich okolicznych żuli. I gdzie ja mam to później składować niby?

 

Piwo rotuj szybko, pewnie wiesz po swoim sklep. Nie wiem jak często kupujesz towar 2-3 w tygodniu. Dystrybutor odbierze od ciebie butelki przy dostawie. Jeżeli zapatrujesz się e EC, Makro to zawieziesz je do hali. Jeżeli zaopatrujesz się raz a porządnie (to się bardziej opłaca) oznacza to że jesteś waż dla dystrybutora, może się z nim dogadać aby odebrał butelki. Jak widać da się rozwiązać twój problem ale trzeba chęć.

 

 

No tak wszystko można załatwić , ale najlepiej żeby ktoś za ciebie to zrobił , npr. sklepikarz który nic nie robi i tylko marzy o tym żeby znaleźć dodatkową robotę na własną d..ę . Po między obsługą klienta , wprowadzaniem faktur , rozkładaniem towarów , klejeniem cen i jeszcze z 50 innych zajęć włącznie z życzeniami US, PICH , UC, sanepidu , inspektora pracy ........ aż do strażaka , ma biegać szczęśliwy i zbierać butelki . Który z was ucieszy się jak przyjdzie szef i powie :-" słuchaj w ramach tego samego wynagrodzenia dowalę Ci parę obowiązków " ????? . Najłatwiej doradzać komuś i najlepiej żeby to ktoś inny wykonał nie ? Taka nasza momentalność , radośnie zmienili stawkę VAT , a co tam niech mordują się zmieniają ceny aktualizują oprogramowanie , przecież to inni zrobią na swój koszt , czemu nie . A przyszło komuś do głowy że magazynowanie tych że butelek też kosztuję , a przekładanie i tańczenie z skrzynkami ( musi ich jeszcze tyle mieć czy kupić) to tez koszt i czas nie wspomnę o transporcie .

Edytowane przez czeburaszka710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technika jest, mozliwosci sa, ino jak zwykle checi brak.

 

No może jeszcze czegoś - kasy.

Ile kosztuje taki automat do skupu butelek? Stawiałbym na jakieś 50 tys +

 

A kogo to interesuje jaki to koszt, zrobi się ustawę, że każdy sklep ma mieć automat i po kłopocie … kłopot tylko będą mieć sklepikarze obarczeni takim wymogiem, ale może dzięki temu będzie u nas mniej „szlachty” i będzie bardziej cywilizacyjnie.

Oczywiście za te automaty my zapłacimy, w cenie produktów, które kupujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.