Jump to content
dori

Dori na premierze "Dori" w Strefa Piwa Pub w Krakowie 30.08.2013

Recommended Posts

W najbliższy piątek wybieram się do Krakowa na premierę Belgian Pale Ale "Dori" z Pracowni Piwa. Kto ma ochotę spotkać się przy piwie w Strefie Piwa około 18stej? :)

Ostatni dzień wakacji, super. Życzę udanej imprezy. Nie mam daleko, max 3h ale od poniedziałku zaczynamy rok szkolny, 2klasa. Napiszcie jak było, kilka fotek itp. Jeszcze raz, świętujcie na maxa. GB.

Korci mnie poznać tylu ekspertów , ale do piątku dla mnie to jeszcze wieczność , trudno mi określić plany . W razie jakbym nie dotarł - udanego spotkania !

Ja nie rozumiem celebrowania faktu że Piwowarka uwarzyła to piwo - przecież są nawet dostępne gotowe zestawy w HB i jestem pewny że zakupiła ten zestaw powiekszony do 10 hekto, p.Janusz dostarczył Jej wszystko podane na tacy ze szczegółową instrukcją i jeszcze wyrobiła sobie 5% rabatu w HB na koszt Pracowni :D Co innego gdyby poszła w styl nie opisany na wiki albo sklonowała Kasztelana którego receptura jest pilnie strzeżona od 1845 roku :P

Kiedyś mnie ominęło spotkanie z Dori ale tym razem bede na 100% :)

Ja nie rozumiem celebrowania faktu że Piwowarka uwarzyła to piwo - przecież są nawet dostępne gotowe zestawy w HB i jestem pewny że zakupiła ten zestaw powiekszony do 10 hekto, p.Janusz dostarczył Jej wszystko podane na tacy ze szczegółową instrukcją i jeszcze wyrobiła sobie 5% rabatu w HB na koszt Pracowni :D Co innego gdyby poszła w styl nie opisany na wiki albo sklonowała Kasztelana którego receptura jest pilnie strzeżona od 1845 roku :P

Kiedyś mnie ominęło spotkanie z Dori ale tym razem bede na 100% :)

Jeśli możesz to dokładniej wytłumacz o czym piszesz. Dziewczyna zaprasza na spotkanie a Ty to negujesz. Pozdro P. Doroto. Gdybym mógł to bym przyjechał, tu się klika a na 'żywca' się rozmawia lub słucha.

Żona jedzie z córcią do Katowic , sam jestem w domu i kumpel się rwie do pomocy w butelkowaniu , więc życzę miłej zabawy . Może zobaczymy się na Brackiej Jesieni ? Jedzie ktoś z Was ?