Jump to content
jacekr

Sprzedam (lub zamienię) kapslownicę ETERNA

Recommended Posts

Dzień dobry,

Sprzedam kapslownicę ETERNA - nową, nieużywaną, oryginalnie zapakowaną. Istnieje też opcja zamiany na piwo domowe:) Możliwość odbioru osobistego w Katowicach lub Radzionkowie.

eterna.jpg

eterna2.jpg

--

Pozdrawiam,

Jacek

Mam taką samą, przerobiła około 1200 - 1300 butelek i nie wykazuje oznak "niesprawności", polecam :)

A tak poza tym to jaka kwota Cię satysfakcjonuje ? Przekażę znajomym.

Mam taką samą, przerobiła około 1200 - 1300 butelek i nie wykazuje oznak "niesprawności", polecam :)

A tak poza tym to jaka kwota Cię satysfakcjonuje ? Przekażę znajomym.

Najchętniej zamieniłbym na parę wyrobów własnych - gatunek dowolny, najlepiej różne :-) Jeśli nikt nie będzie chętny na zamianę, to proponuje 40zł + wysyłka.

Bardzo dziękuję!

Edit:

Kapslownica sprzedana. Mam jeszcze dwie, gdyby ktoś jeszcze był chętny (może ktoś się skusi na wymiane? :-)).

--

Pozdrawiam,

Jacek

Edited by jacekr

Witam ponownie ;) zdaje się, że kupiłem u Ciebie kapslownicę przez allegro na początku miesiąca, sądzę tak po zdjęciach i po Twojej lokalizacji odbioru. Dołączyłem do zakupu wiadomość z prośbą o natychmiastową wysyłkę z powodu awarii innej kapslownicy.

Gdybym wiedział, że mogę zamienić kilka butelek swojego piwa na ten sprzęcik nie wahałbym się długo ;)

Całe szczęście kapslownica szybko przyszła i udało się uratować to belgijskie piwko ;)

To dobry sprzęt, solidny i mocny, nic się nie ugina i nie trzeszczy jak w Grecie, kapsle zaciska bardzo porządnie i pewnie, czy twarde czy miękkie. Nie odgryza szyjek. Dziwię się, że Greta kosztuje podobne pieniądze mimo, że zawiera śladowe ilości metalu w porównaniu do Eterny.

Sprawdzony sprzedawca. Polecam!

Też posiadam i ładnie pracuje, każdorazowo smaruję te główne prowadnice i jest lekko, szkoda trochę, że nie bardzo można wysoki kołnierz kapslować, za głęboko wchodzi i dostaje w dupę.

U mnie, jak kapslowałem wysoki kołnierz, to głowica wchodzi tak głęboko, że mam "odcisk" na kapslu, a łapki łapiące za kołnierz lekko się odginają. IMHO może z czasem spowodować trwałe odkształcenie łapek i niski kołnierz może się nieskutecznie kapslować... ale może przesadzam ;-)

Witam ponownie ;) zdaje się, że kupiłem u Ciebie kapslownicę przez allegro na początku miesiąca, sądzę tak po zdjęciach i po Twojej lokalizacji odbioru. Dołączyłem do zakupu wiadomość z prośbą o natychmiastową wysyłkę z powodu awarii innej kapslownicy.

Gdybym wiedział, że mogę zamienić kilka butelek swojego piwa na ten sprzęcik nie wahałbym się długo ;)

Całe szczęście kapslownica szybko przyszła i udało się uratować to belgijskie piwko ;)

To dobry sprzęt, solidny i mocny, nic się nie ugina i nie trzeszczy jak w Grecie, kapsle zaciska bardzo porządnie i pewnie, czy twarde czy miękkie. Nie odgryza szyjek. Dziwię się, że Greta kosztuje podobne pieniądze mimo, że zawiera śladowe ilości metalu w porównaniu do Eterny.

Sprawdzony sprzedawca. Polecam!

Tak, to była moja aukcja. Miałem zagadać o zamianę na piwka, ale wiedziałem, że zależy Ci na czasie i nie chciałem już przedłużać sprawy :)