Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Kegi 20l -> http://allegro.pl/ke...2036068745.html

 

Licytacja, więc nie wiadomo po ile tak naprawdę. Ale sprzedawca daje do zrozumienia, że ma więcej niż 1 sztukę.

Masakra, poszedł za 150zł.W tej cenie to są 50l lub 2 od pepsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja usunięta, a obecnie sprzedaje tu: http://allegro.pl/premix-keg-pepsi-18-l-tanio-pilne-oryginal-i2080924331.html

Dzwoniłem pod podany numer już przy pierwszej aukcji i nieco zwątpiłem - z początku odebrała kobita - z entuzjazmem podeszła do tego, że chcę zakupić większą ilość i była wręcz zadowolona, gdy zaproponowałem wysyłkę kurierem na mój koszt i zlecenie... Miała omówić sprawę z mężem i oddzwonić - w końcu w wyniku braku odzewu sam ponownie zadzwoniłem i z małżonkiem nie szło się już dogadać..

Wyszło na to, że wysyłkowo to on nie sprzeda, bo niby nie ma jak wysłać tego z firmy itp. tłumaczenia, najlepiej odbiór osobisty na wyjeździe i może do mnie zadzwoni jak nikt mu nie kupi...

Doszedłem do wniosku, że w ciemno to ja na pewno już od niego nic nie kupię - wystawia aukcje z opcją wysyłki i przelewu a potem jakieś mętne tłumaczenia że jednak paczki nie może nadać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma przeciwwskazań... podobno aluminium powoduje alzcheimera ale to chyba nie jest potwierdzone...

Problem jest z myciem, nie powinno się myć takich garów środkami zasadowymi i kwasami.

No i w niskim ph, pewnie poniżej 5 aluminium (sole aluminium?) może już reagować i przechodzić do potrawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja usunięta, a obecnie sprzedaje tu: http://allegro.pl/pr...2080924331.html

Dzwoniłem pod podany numer już przy pierwszej aukcji i nieco zwątpiłem - z początku odebrała kobita - z entuzjazmem podeszła do tego, że chcę zakupić większą ilość i była wręcz zadowolona, gdy zaproponowałem wysyłkę kurierem na mój koszt i zlecenie... Miała omówić sprawę z mężem i oddzwonić - w końcu w wyniku braku odzewu sam ponownie zadzwoniłem i z małżonkiem nie szło się już dogadać..

Wyszło na to, że wysyłkowo to on nie sprzeda, bo niby nie ma jak wysłać tego z firmy itp. tłumaczenia, najlepiej odbiór osobisty na wyjeździe i może do mnie zadzwoni jak nikt mu nie kupi...

Doszedłem do wniosku, że w ciemno to ja na pewno już od niego nic nie kupię - wystawia aukcje z opcją wysyłki i przelewu a potem jakieś mętne tłumaczenia że jednak paczki nie może nadać :/

 

Napisał o odbiorze osobistym w Warszawie, więc sprawa do ogarnięcia- dogadaj się z gościem, ktoś z Warszawy może przechwycić i wysłać kurierem :)

Wójek Dobra Rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał o odbiorze osobistym w Warszawie, więc sprawa do ogarnięcia- dogadaj się z gościem, ktoś z Warszawy może przechwycić i wysłać kurierem :)

Wójek Dobra Rada

Napisał też: "Sposób dostawy: Paczka pocztowa priorytetowa", cena wzrosła w międzyczasie do 75 zł, zdjęcie kega pochodzi z całkiem innej aukcji (nie jego i tylko ordynarnie przycięte), a co najważniejsze - aukcja się przedwcześnie zakończyła (zresztą chciał sprzedać poza allegro) :smilies:

Chciałem się z nim dogadać już przy pierwszej rozmowie, proponując w końcu odbiór osobisty we własnym zakresie gdzieś w okolicach miejsca jego miejsca zamieszkania/pracy - mój kolega akurat w tym czasie był na trasie w tym rejonie i mógł podjechać i odebrać... Facet absolutnie się na to nie chciał zgodzić i stwierdził, że jedyną opcją jest to, że on sam dowiezie to albo do Warszawy albo gdzieś do Trójmiasta... Nie mogłem powiedzieć koledze, żeby czekał pół dnia w Warszawie aż ktoś podjedzie, więc dałem spokój..

Generalnie miałem wrażenie, że koleś jest przestraszony i nie bardzo ma ochotę sprzedać mi te beczki - w sumie każdą moją propozycję odrzucał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee... chyba nie bardzo, bo nie chciał się zgodzić na zakup wysyłkowy poza allegro (w sumie musiałbym przecież najpierw przelew wykonać).

Tak czy siak - dziwne zachowanie, jak na kogoś, kto chce coś sprzedać i dlatego sobie odpuściłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 beczki po 80 złotych bo tyle wynosi kaucja,popytaj w piwiarniach idt.

Nie spotkałem się jeszcze z pub'em/piwiarnią która serwowała by coś z tych kegów. Raz widziałem w jakiejś restauracji sieciowej, ale tam nikt nic nie wie - nawet manager nie był zorientowany, bo to jest zamawiane odgórnie dla całej sieci i tylko przyjeżdża firma i wymienia na pełne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.