Jump to content
Pieron

Ciekawe aukcje na allegro.

Recommended Posts

Czujniki nie są przystosowane do bezpośredniego umieszczania w zacierze. Musisz sobie dorobić tzw.pochwę z rurki miedzianej lub nierdzewnej i w niej dopiero umieścić czujnik.

Pewnie że się nadadzą....

Zresztą już kilka osób je kupowało, a i ja ostatnio się za nimi rozglądałem :)

2 fermentatory do lodówki wejdą mi wtedy bez kombinacji alpejskich....

Lomuś z Lublina zakupić?.... bo po 2 niezabardzo chce mi się jechać :)

-

edit

o shit!

nie doczytałem - sprzedaż 200 sztuk... chore troszkę :/

Edited by pepo

Używam tych pojemników i sprawdzają się świetnie :) . Jedynym minusikiem są "słabe" pokrywki. W temp. ok 10°C plastik robi się sztywny i trudno się zamyka. Połamałem już 2 pokrywki ale bardziej przez swoje lenistwo. A wystarczyło tylko oblać pokrywkę ciepłą wodą......... :)

Ja to rozumiem, że sprzedaż na FV min 200szt. Pewnie trzeba by zadzwonić, kilka sztuk bym wziął chętnie ...

Elektroniczne sterowniki temperatury do urządzeń chłodniczych. Używam ich też do zacierania i jako termometru :)

http://allegro.pl/sterownik-termostat-regulator-temperatury-eliwell-i1948039382.html

Widzę' date=' że sterowniki z aukcji mają dokładność 1°C. Czy Twoje mają dokładność 0,1°C?

Czy izolujesz jakoś dodatkowo czujki, czy wrzucasz je bezpośrednio do zacieru?[/quote']

Mój sterownik ma dokładność 1°C. Czujnik mam zamknięty w osłonie metalowej, ale można też zabezpieczać koszulkami termokurczliwymi. Dzięki możliwości ustawiania histerezy mam wpływ na pracę sprężarki :)

Cześć :/

A może by tak piwne kosmetyki pod choinkę dla piwowara?

http://allegro.pl/lavea-beer-spa-lightdark-dla-milosnikow-piwa-i1986428337.html

Pije tylko piwa z browarów domowych :P Poztym po dzisiejszym wiszeniu 5h po słupach telefonicznych mojej skóry nie da się bardziej nawilżyć :/

Edited by bielok

A może by tak piwne kosmetyki pod choinkę dla piwowara?

http://allegro.pl/lavea-beer-spa-lightdark-dla-milosnikow-piwa-i1986428337.html

lepiej już, jak wyjdzie kwas, dodać ze 2 butelki do kąpieli, co ma się zmarnować;P

chociaż zapach ciała po takim zabiegu może odstraszać:P

może mu dolegać brak wiedzy sprzedawcy jak włączyć :beer:

Nie wiem czy się nadaje do fermentowania piwa - nie ma płaszcza chłodzącego, a kąt stożka to 10° (o ile dobrze rozumiem włoski z katalogu Enotoscana)

http://allegro.pl/zbiornik-stg-fc-1000l-stal-szlachetna-i1988773535.html jakby ktoś miał ochotę zacząć produkcję masową :). Cena nie wiem czy dobra czy zła, ot tak mi się rzuciło w oczy przy szukaniu czegoś innego ;).

moim zdaniem świetny. Gdybym miał chatę w dużą piwnicą to bym go wziął za taką kasę. 1000 L - pojemność dobry aby dogadać się z kilkoma gospodarstwami agroturystycznymi i częstować gości :)

eee tam... sztuczne..

Mój czteronogi parowóz uwielbia świeżo nalanego prawdziwego browca :(

Coś mu tylko te bardziej goryczkowe nie podchodzą... no i generalnie muszę uważać na ilość, bo mimo czołgowej wagi ma mocno słabą tolerancje na procenty, więc skupiam się na próbkach wyraźnie smakowych..