Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

jestem humanistą i w sprawach technicznych potrzebuję zero-jedynkowych podpowiedzi :):/

 

Mam szukać reduktora spawalniczego dwuzegarowego albo reduktora do kegów (czy jakoś szczególnie się nazywają żeby łatwiej szukać??) ???

 

PS jak się jest głupi to trzeba czytać a nie głupio pytać :/http://www.piwo.org/forum/viewtopic.php?id=212&p=1

tu chyba jest wszystko one-by-one :/

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj takiego, by miał dobrą cenę i dwa zegarki.

W przypadku CO2 drugi (a właściwie pierwszy) zegar niewiele daje, bo ciśnienie w butli jest niezmienne (ściśle: zależy tylko od temperatury) dopóki CO2 występuje w fazie ciekłej. To co pozostaje w butli po odparowaniu to już niewielka ilość. Może starczy do fyszynku 1 KEGa ale do nagazowania to już chyba nie. Ale nie chce mi się liczyć więc nie mam tu pewności :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć też Cię złapałem Jacku :) Włącz sprawdzanie pisowni w przeglądarce

Włączone było ale zignorowałem :)

o cym wy hlopaki pisecie?

Tak tylko się droczymy. Wiadomo kto się lubi ten ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po 9,50? przy zakupie palety (20 sztuk) + 7,50 ? za Euro-paletę.

Ale w dalszym ciągu to chyba dobra cena. :okey: Nie wiadomo tylko jakie koszty transportu i czy wysyłają do Polski. ;)

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś zamawiał to ja się piszę :):D

 

a tymczasem dla kogoś z Rybnika http://allegro.pl/keg-50-litrow-jak-zywiec-i1719810225.html

 

a może ktoś lubi przepłacić?? http://allegro.pl/beczki-keg-50-l-i1716930087.html wychodzi w hurcie 170zł za sztukę ale za to bez fittingów ;):)

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, poszukuje właśnie dwóch takich kranów. Kegerator w budowie - krany w drzwi lodówki poszukiwane :tort: Mam już dwie kolumny, ale chyba nie znajdę odpowiednio niskiej, a za razem mieszczącej butlę co2, lodówki aby zastosować kolumnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla nie musi być w lodówce. Są dwie wygodne opcje- albo dziurka w boku lodówki na wężyk gazowy, albo montujesz przy reduktorze taki zaworek precyzyjny:

zaworek_precyzyjny_new2.jpg

Pasuje do tego wężyk chyba 4mm, dość sztywny, który spokojnie daje się "przytrzasnąć" drzwiami lodówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla nie musi być w lodówce.

Nie musi, ale dla zachowania ładu i składu chciałbym aby była. Czyli lodówka wewnątrz musi mieć minimum 86cm wysokości... znaleźć taką w przyzwoitej cenie nie jest łatwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butla nie musi być w lodówce.

Nie musi' date=' ale dla zachowania ładu i składu chciałbym aby była. Czyli lodówka wewnątrz musi mieć minimum 86cm wysokości... znaleźć taką w przyzwoitej cenie nie jest łatwo..[/quote']

Albo do kegatora zastosować butlę 1,5 kg, wejdą za to dwa kegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.