Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pisałem o lodówkach, a to ma być badziewie, a nie keg czy co jest w środku.

Może lodówkę da się przerobić by nie trza było mieć lodówki jak Ty masz do kegów 19l. Sam myślę bo brakuje mi właśnie lodówki.

Przecież to jest maleństwo na 5L beczułkę, to jakim cudem chcesz tam coś większego wcisnąć? :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest to maleństwo w przeciwieństwie do lodówki czy schładzarki. Jeśli móc pociągnąć z kega i by schładzało to może by niektórym użytkownikom kega pepsi starczyło by.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jest to maleństwo w przeciwieństwie do lodówki czy schładzarki. Jeśli móc pociągnąć z kega i by schładzało to może by niektórym użytkownikom kega pepsi starczyło by.

A w ten sposób kombinujesz. No ale to się opiera na innej zasadzie.

Najtańsza schładzarka to lodówka turystyczna, w środku wężownica, którą płynie piwo, to wszystko zasypane kilkoma kg lodu. Podobno popularne wśród Jankesów i to często z piwem komercyjnym, a nie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hee, dobre.

Przyznam się, że nie znam wiele zasad działania sprzętu, szczególnie że nie mam go przed sobą. Ale Twoja lodówka bardziej do mnie przemawia, szczególnie że to się sprawdza. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś poszukuje taniego śrutownika to może ten się nadaje? :

 

http://www.allegro.pl/item736404213_stary_srutownik_nietypowy_okaz_sygnowany.html

 

Gdybym nie miał Porkerta to pewnie bym się nim zainteresował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby zainteresowane powinny zadzwonić, bo ze zdjęć widać tylko znaczek recyklingu. Nie zauważyłem niestety znaczka noża i widelca. Ale to nie znaczy, że pojemnik nie jest przeznaczony do kontaktu z żywnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna rewelacja, czytając opis aukcji wynika:

 

Cennik obowiązujący na naszej aukcji:

1 ? 10 pojemników: 15zł/szt.

11 ? 50 pojemników: 8zł/szt.

51 ? 100 pojemników: 6zł/szt.

Powyżej 100szt. 5zł/szt.

Chcąc kupić poniżej 10 sztuk nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają atestu niestety :)

Tak myślałem. Mam chyba podobne wiadro (czarne), ale trzymam w nim tylko zapasy mąki do pieczenia chleba. Plastik nie jest najlepszej jakości i mam swoisty zapach, który nie słabnie...

 

Żadna rewelacja(...)

Chcąc kupić poniżej 10 sztuk nie ma sensu.

Żadna rewelacja, bo się nie nadają. Ale zakładając inną jakość za 11 tu miałbyś 4 w BA.

Edytowane przez Seta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką maszynkę, tylko trochę nowszą, niestety z obudową ze stopu aluminium. Tyle że ta maszynka jest przeznaczona do wyciskania soku z owoców miękkich. Jest bardzo skuteczna, wyciska sok lepiej niż prasa, wadą jest to, że co jakiś czas należy ją rozkręcać i przeczyszczać zatykające się sitko. Jest to bardzo poręczny sprzęt, od czasu zakupu takiej maszynki, sokowirówka jest na bezrobociu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką, chyba trochę większą i nowszą. Przez całą komunę służyła do produkcji dżemu z czarnej porzeczki. Od tyłu wychodzą skórki i pestki, gdy się dobrze wyreguluje wychodzą całkowicie suche. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.