Jump to content

Ciekawe aukcje na allegro.

Recommended Posts

• Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Garnek 100 l

Lidlowska lodówka turystyczna

Temat wyczyszczony z aukcji i dyskusji nie na temat,

Posted Images

3. Po komentarzach i ocenach też widać jego podejście do klienta.

No' date=' komentarze to ciekawa lektura. Same świry u niego kupują. :smilies:[/quote']

Ciekawa lektura negatywów. Biorąc pod uwagę ilość negatywów w porównaniu do ilości transakcji, a przedewszystkim ich formę, ja nie zaryzykowałbym swoich pieniędzy.

http://allegro.pl/keg-kegi-beczki-po-piwie-50l-30l-i1643848691.html facet ma 100 kegów do opchnięcia po piwie 50l 30l facet przegina 50 zł przesyłka. :D

Facet przegina pod każdym względem. Totalnie nie nadaje się do robienia interesów - krętacz i cwaniak.

Najgorzej, że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów

http://allegro.pl/keg-kegi-beczki-po-piwie-50l-30l-i1643848691.html facet ma 100 kegów do opchnięcia po piwie 50l 30l facet przegina 50 zł przesyłka. :D

Facet przegina pod każdym względem. Totalnie nie nadaje się do robienia interesów - krętacz i cwaniak.

Najgorzej' date=' że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów[/quote']

Nie widzę związku..

Najgorzej' date=' że facet jest z Rybnika. Dzisiaj po koncercie Brayana Adamsa w Rybniku będzie mnóstwo pustych kegów[/quote']

Nie widzę związku..

Bo nie ma związku.

Mi chodziło o to, że koleś jest z Rybnika tak jak ja. Moje dzieciństwo, szkoła przyjaciele związane są z Rybnikiem. W Rydułtowach mieszkam od 6 lat

Może się komuś przydadzą?

Cena dobra.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1656969077

Haaa.. właśnie na beczki polowałem, a tu jeszcze prawie idealny (dla mnie) rozmiar 40 L w śmiesznej cenie i do tego z tą fajną przykrywką :okey:

Wielki + ode mnie :)

tak btw - 110 szt. sprzedane w 5,5 h - założę się, że następnym razem porządnie się facet zastanowi nad ceną (albo my nad zakupem, jak się okaże, że zniszczone :) )

pzdr

kran jest do pepsi nie do piwa. Powodzenia w nalewaniu a cena jest z kosmosu. Jeszcze jakiś czas temu za 20 zł mniej był keg, złączki przewody i prawdziwy kran piwny

Nie ma się czemu dziwić. Piwowarstwo staje się coraz popularniejsze = zapotrzebowanie na KEGi po pepsi rośnie. Są ludzie którzy próbują to wykorzystać. To jest kapitalizm.

Ja kupiłem dwa lata temu 6 kegów po pepsi po 50zł/szt. Jeszcze nie miałem okazji ich użyć, bo kegerator w budowie, ale wiem, że to mało i teraz chcąc dokupić parę kegów będę musiał zapłacić spoooooro więcej.. Normalna kolej rzeczy. Chyba niedługo piwowarzy przerzucą się na normalne KEGi np. 30l.. bo ceny zaczynają być porównywalne a pojemność niewiele większa..

Może się komuś przydadzą?

Cena dobra.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1656969077

Haaa.. właśnie na beczki polowałem' date=' a tu jeszcze prawie idealny (dla mnie) rozmiar 40 L w śmiesznej cenie i do tego z tą fajną przykrywką ;)

Wielki + ode mnie ;)

tak btw - 110 szt. sprzedane w 5,5 h - założę się, że następnym razem porządnie się facet zastanowi nad ceną (albo my nad zakupem, jak się okaże, że zniszczone ;) )

pzdr[/quote']

A proszę bardzo.

Po błyskawicznej akcji sprzedaży aż żałuję że tylko 10 kupiłem!;)

Pozdrawiam.

P.S. Ponoć są w idealnym stanie.

Sterownik zdemontowany z urządzeń chłodniczych, nabyłem jeden i jestem zadowolony. Nic w nim nie grzebałem, oprócz zmiany temperatury, gdyż był nastawiony na 8°C. Reszta ustawień, w tym histereza bez zmian. Sprzedający sumienny, szybka wysyłka za pobraniem, atrakcyjna cena (40+15 wysyłka).

http://allegro.pl/termostat-sterownik-regulator-temperatury-i1648607068.html

Całą giełdę zlazłem w Żywcu za taką szklanką - i była 1 szt pierwsza od wejścia w strefę kolekcjonerów, 5 zł. Jeszcze mi ją miły pan z huty szkła wyfrezował.

Zrobiłem Real Ale, mam pompkę powietrzną, dokupiłem na ebayu "dyspenser", brakowało tylko szklanki, czekam na dogodny moment do degustacji :beer: