Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Aukcja pod tytułem: Schładzarka do piwa,kufle,nabijacz do keg komplet - Kostrzyn Wlkp

http://allegro.pl/schladzarka-do-piwa-kufle-nabijacz-do-keg-komplet-i1628515679.html

Czy ten sprzęt ma jakąkolwiek wartość użytkową? Bo jak przeglądam zdjęcia aparatury to wydaje mi się, że głównie muzealną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/beczka-na-piwo-cola-draught-keg-lockerz-nowe-i1632520311.html

korzystał ktoś z czegoś takiego ?

fajnie wygląda.

 

a i jeszcze termometry do kadzi

http://allegro.pl/termometr-tarczowy-mufa-nierdzewna-1-2-keg-i1630225365.html#gallery

ciekawe jak z dokładnością.

Edytowane przez Belzebub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beczka wygąda solidnie, jednak w tym kranie nie wiadomo co się czajić może :beer:

 

Zegary mam, ale nie używam, bo różnie pokazują. Szczerze, to z 4 wszystkie latają, u mnie się nie sprawdziło od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda okazja to to nie jest, ale ciekawostka na pewno:

 

Zwróćcie uwagę na kupującego nr 3:

http://allegro.pl/tytul-keg-pepsi-piwo-lody-szybkozlaczki-okazja-i1622851672.html

 

No i kilka dni później - sprzedający:

http://allegro.pl/keg-po-pepsi-19l-szybkozlaczki-i1621007076.html

 

MÓJ APEL - NIE KUPUJCIE OD CWANIAKA BECZEK

Nie dość, że 'jedzie' piwowarów bez mydła, to jeszcze psuje rynek...

 

Sporo osób to czyta - może mu się popyt zmniejszy, a życzę mu tego z całego serca :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przecież każdy może wystawiać co chce za ile mu sie podoba. Skoro ktoś jest w stanie zapłącić taką cenę, bo nie wiem podobają mu się zdjęcia przedmiotu, to czemu miał nie sprzedać.

To jest dobry przedsiębiorca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fakt, że sprzedaje w nieco wyższych cenach..

Zwróciłem uwagę na fakt, że 4 dni wcześniej wykupił wszystkie pozostałe kegi w znacznie niższej cenie, jednocześnie czyszcząc allegro z ofert, po czym te same 3 beczki ze złączkami sprzedał znacznie drożej.. (litery w nicku oraz liczba komentarzy dokładnie się pokrywają)

Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie to cwaniactwo i po prostu tego nie pochwalam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu lichwa była objęta ekskomuniką, zaś dziś usługi bankowe są oczywistością jak woda i powietrze.

Nikt prawa ani regulaminu nie złamał. Podaż i popyt wyruguje kolesia z rynku albo zmusi do zniżenia ceny, nikt normalny nie będzie kupował kegów pepsi po 140, za tyle to i 50l bym nie kupił :(

 

Równie dobrze mogę zaapelować: koledzy nie kupujcie paliwa do samochodu bo koncerny paliwowe zawyżają ceny :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fakt, że sprzedaje w nieco wyższych cenach..

Zwróciłem uwagę na fakt, że 4 dni wcześniej wykupił wszystkie pozostałe kegi w znacznie niższej cenie, jednocześnie czyszcząc allegro z ofert, po czym te same 3 beczki ze złączkami sprzedał znacznie drożej.. (litery w nicku oraz liczba komentarzy dokładnie się pokrywają)

Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie to cwaniactwo i po prostu tego nie pochwalam :(

Najlepszy przykład jak można sprzedać kilka ładnych zdjęć z zielenią i szczegółami oraz przejrzysty opis ... :(

Gdyby jeszcze wypolerować kegi i zaproponować grawer, cena mogła by poszybować ...

 

edit: gdzie czasy gdy kupiłem 4szt po 40 zł... :o

Edytowane przez pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fakt, że sprzedaje w nieco wyższych cenach..

Zwróciłem uwagę na fakt, że 4 dni wcześniej wykupił wszystkie pozostałe kegi w znacznie niższej cenie, jednocześnie czyszcząc allegro z ofert, po czym te same 3 beczki ze złączkami sprzedał znacznie drożej.. (litery w nicku oraz liczba komentarzy dokładnie się pokrywają)

Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie to cwaniactwo i po prostu tego nie pochwalam :(

To się nazywa przedsiębiorczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tutaj macie efekty tej "przedsiębiorczości":

http://allegro.pl/keg-pepsi-zbiornik-na-destylat-lub-bimber-i1633142211.html

Cena ze złączkami SZTUCZNIE zawyżona o 40 zeta, to się nagle cena bez złączek zrobiła nieco wyższa :)

Dalej kupujmy od "przedsiębiorców", to niedługo będzie po 200/szt.

 

pozdrawiam

 

#edit

Nikt prawa ani regulaminu nie złamał. Podaż i popyt wyruguje kolesia z rynku albo zmusi do zniżenia ceny, nikt normalny nie będzie kupował kegów pepsi po 140, za tyle to i 50l bym nie kupił :(

No właśnie w tym sęk, że podaż jest tak niewielka, że skupując tańsze z rynku stał się jedynym sprzedającym (w chwili tamtej aukcji) i jak widać z rynku nie wyleciał, a zamiast tego sprzedał po 140 zeta w kilka godzin :(

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to w pełni legalne... zastanówcie się jednak jak my, kupujący na tym wyjdziemy - tym bardziej że przy takiej mikrej podaży reguły rynku już nie działają :(

 

Pisał zresztą o tym Pieron - krótko podsumował podejście tego kolesia ze Śląska, który sprzedał hurtowo beczki - poczuł cwaniak kasę i nagle cena zaczęła rosnąć, choć zamówienie miało być większe...

Edytowane przez zepol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o fakt' date=' że sprzedaje w nieco wyższych cenach..

Zwróciłem uwagę na fakt, że 4 dni wcześniej wykupił wszystkie pozostałe kegi w znacznie niższej cenie, jednocześnie czyszcząc allegro z ofert, po czym te same 3 beczki ze złączkami sprzedał znacznie drożej.. (litery w nicku oraz liczba komentarzy dokładnie się pokrywają)

Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie to cwaniactwo i po prostu tego nie pochwalam :([/quote']

To się nazywa przedsiębiorczość.

Dawniej to by była spekulacja. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek jest najbardziej bezpośrednią formą demokracji- głosuje się portfelem. To co dla protestantów jest cnotą dla katolików jest grzechem- bogacenie się.

 

Czy przeszło Ci na myśl by w tej chwili pójść do swojego szefa i powiedzieć- kierowniku stanowczo domagam się natychmiastowej obniżki pensji, bo moja wydajność pracy jest za mała, czuję się cwaniakiem i jest mi z tym żle ;)

Nie lubię ideologicznego podejścia, oceniania, regulowania... Chcesz kupuj, nie chcesz nie kupuj, znajdź inne źródło i sprzedawaj taniej aż puścisz gościa z torbami, czego Ci życzę z całego serca. Przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie waszych spekulacji to zobaczcie jak one wpływają na cenę np. tu http://allegro.pl/pepsi-keg-19l-i1615550946.html

 

Jak tak dalej pójdzie to przestanie się opłacać kupować.

Szczególnie z allegro gdyż to ryzyko nie wiemy czyją własnością kegi, zawsze browar czy pepsi, czy inna firma, może się upomnieć a szczególnie jeśli pochodzą z kradzieży.

 

Policja pierwsze co robi to sprawdza skupy złomu i allegro..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj-waj, jak za drogo to można nie kupować. To nie chleb ani kartofle, można bez tego żyć.

 

Lato idzie i lodziarze potrzebują, więc cena poleci w górę, w październiku pojawią się w niższych cenach. Sezonowe rzeczy się kupuje poza sezonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.