Jump to content

Ciekawe aukcje na allegro.

Recommended Posts

• Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Garnek 100 l

Lidlowska lodówka turystyczna

Temat wyczyszczony z aukcji i dyskusji nie na temat,

Posted Images

Czy ktoś kupował kegi z tego źródła ?

Planuję zakup kilku kegów ,a nie chcę zostać "wyrolowany".

http://gieldaspozywcza.pl/Oferta/Cornelius-Keg-po-Pepsi-du%C5%BCa-ilo%C5%9B%C4%87-663699.html

http://gieldaspozywcza.pl/Oferta/Kegi-Cornelius-po-Pepsi-sprzedam-pojemnik-na-lody-657761.html

• 2 weeks later...

Wydaje mi się że to wszystko w jednej odlewni jest zrobione.

Ja mam jakiś o nazwie 500. Śrutuje już 15kg zrobił, nie wiem jaki ma przebieg bo odkupiłem. 

Myślę, że warte tych pieniędzy. Na pewno będzie śrutował i będziesz pan zadowolony. 

Edited by burczas

Znalazłem ofertę cornelius na OLX https://www.olx.pl/oferta/keg-pepsi-cornelius-kegi-piwo-destylator-jak-nowe-CID619-ID9kjdZ.html

zadałem sprzedającemu pytanie i dostałem odpowiedź.

cyt:

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy:
1) Zbiorniki nowe w cenie 319 zł
2) Zbiorniki zregenerowane klasy 1 w cenie 219 zł
3) Zbiorniki zregenerowane klasy 2 w cenie 179 zł
4) Szybkozłączki nowe ball lock w cenie 40 zł / komplet
5) Nowy kranik typu picnic w cenie 25 zł / sztuka 
6) Nowe przewodu z atestem w cenie 5 zł / metr bieżący
7) Zaciski do przewodów w cenie 2,5 zł / sztuka
Obecnie nie posiadamy butli CO2 oraz reduktorów. Takie butle można zakupić w sklepach akwarystycznych oraz tam gdzie sprzedają gazy techniczne.
Wszystko możemy wysłać kurierem za pobraniem. 
Koszty wysyłki dla paczki do 30 kg ( do 6 zbiorników) to 30 zł. ""

Czy któraś propozycja jest godna uwagi??

Pytam tu bo nie mam odniesienia do cen tych kegów

Edited by burczas

Też się zastanawiałem nad nimi. Klasa 2. może mieć wgniecenia/ uszczerbki osłon. Klasa 1. już powinna być w bdb stanie tylko cena już wysoka dość. Ja czekałem i kupiłem na forum za 150zł/ sztuka w fajnym stanie. Jeżeli Ci się śpieszy to chyba tylko tam są dostępne na już, jak nie to moim zdaniem lepiej czekać i obserwować zakładkę "kupię /sprzedam". 

Tylko lepiej dopytaj o cenę , kiedyś dzwoniłem i z tego co pamiętam gość podał cene zz 2 klasę  ,179 plus vat , to wychodzi 220zł.

Ten sam sprzedawca( jest podany taki sam numetr telefonu) sprzedaje na allegro i tam jest podana cena za 2 klasę 219 zł .

W dniu 11.11.2018 o 17:44, anteks napisał:

Tanio https://dchurt.pl/p/73/2611/zeliwny-srutownik-stolowy-mlynek-na-slod-corona-katalog-produktow.html

Witam. Kojarzysz może czy jest u nich możliwość kupna detalicznie? Na stronie konieczna jest rejestracja wraz z nipem i regonem firmy😜 oraz minimalny zakup za 500zł netto (6szt) w zależności od pakowania

W dniu 13.11.2018 o 09:25, jaedge napisał:

Tylko lepiej dopytaj o cenę , kiedyś dzwoniłem i z tego co pamiętam gość podał cene zz 2 klasę  ,179 plus vat , to wychodzi 220zł.

Ten sam sprzedawca( jest podany taki sam numetr telefonu) sprzedaje na allegro i tam jest podana cena za 2 klasę 219 zł .

Miałem identyczną sytuację, gościu wystawia na OLXe cenę, a następnie sms'em informuje że brutto to będzie 220 zł. Na OLX podaje ceny netto?!

19 minut temu, Bellon napisał:

Miałem identyczną sytuację, gościu wystawia na OLXe cenę, a następnie sms'em informuje że brutto to będzie 220 zł. Na OLX podaje ceny netto?!

Dokładnie dziś mi tak odpisali. 

W dniu 11.11.2018 o 18:47, koval_blazej napisał:

A ktoś jest w stanie powiedzieć, czy ten śrutownik jest warty te 40 zł? Różni się czymś od biowinu, bo połowę taniej.

Jakość wykonania praktycznie identyczne co biowin. Miałem oba w rękach, tak samo się prezentują. Zwróci się z nawiązką.

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...