Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Zohan napisał:

A jaka marka i jaka moc grzałki w tym Kauflandowym?

Moc grzałki 1800W  a marka nie pamiętam  ale chyba taka sama jak w Lidlu Gemini czy jakoś tak biały gar z czarnym panelem i pokrętłem jak coś po południu mogę zdjęcie wrzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli_szpak napisał:

Te garnki można wyrwać za ok. 90PLN trzeba tylko poczekać. Rok temu w elbląskim Kauflandzie były w takiej cenie i to kilka sztuk.

 

zJv0oB.jpg

Kurde, ja za severina płaciłem ponad 200 zl^^, ale potrzebowałem na już :-/ ciekawe czy u mnie są te garnki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam. Nadaje się świetnie do grzania wody do wysładzania, zacierania a po dorzuceniu grzałki nurkowej także do gotowania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2018 o 07:28, morfitru75 napisał:

Witam 

 To nie aukcja ale wczoraj w Kaufladzie (Piotrków Tryb) kupiłem garnek do pasteryzacji 28l w cenie 150 zł mieli ich tam z 10 szt  a przy okazji czy u Was też tak pokrętło lata w tych gankach ?

Potwierdzam, w Jarocińskim po 150 a mają jeszcze kilkanaście sztuk, poczekam póki co bo w niektórych są nawet po 130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy tam trzeba kran wymieniać, czy wystarczy wężyk podłączyć? Jutro wybieram się do Kalisza ale może ktoś ma doświadczenie?
Pytam pod kątem wody do wysładzania

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kran plastikowy jest słaby, niewygodny, powolny - do tego jego guma ( bo tam jest 'gumowy korek' w środku ) z czasem parcieje. 

Jeśli chcesz tam tylko grzać wodę to zawór i armatura nie musi być nierdzewna. 

Zwykły zawór czerpalny + nypel + mufka + uszczelka fibrowa i działa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam kran do wywalenia , w ogóle nie jest praktyczny , ja kupiłem z zamiarem zacierania w nim wiec tak i tak do wymiany kran żeby chociaż podłączyć waż z oplotu do filtrowania i wężyk. Zastanawiam się czy przyda się do dekokcji czy utrzyma się w nim 100C przez jakiś tam czas bez ingerencji w czujnik lub dodatkowa grzałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W toruńskim Kauflandzie nawet nie ma takiego działu, gdzie mogliby to sprzedawać.

Kranik pasujący do garnka elektrycznego, średnica wylotu dopasowana do wężyka silikonowego 9-10 mm.

https://pl.aliexpress.com/item/3-8-Homebrew-Drain-Valve-Working-Pressure-200PSI-Sanitary-Faucet-Drink-Faucet-Beverage-Tap/32730235837.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.evWpyg

 

Dekokcję odradzam, będą przypalenia.

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maryh napisał:

W toruńskim Kauflandzie nawet nie ma takiego działu, gdzie mogliby to sprzedawać.

Kranik pasujący do garnka elektrycznego, średnica wylotu dopasowana do wężyka silikonowego 9-10 mm.

https://pl.aliexpress.com/item/3-8-Homebrew-Drain-Valve-Working-Pressure-200PSI-Sanitary-Faucet-Drink-Faucet-Beverage-Tap/32730235837.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.evWpyg

 

Dekokcję odradzam, będą przypalenia.

Z tego co pamiętam to jest dość duży ten Kaufland, ja w swoim znalazłem gdzieś schowane z boku przy akcesoriach samochodowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=7071301614

Czy nadało by się to na fermentator? 50L wykonane z hdpe pytałem sprzedawcę czy posiada atest (widelec i kieliszek) odpisał że niestety nie

W internecie szukałem o tym hdpe i piszą że stosowane jest do kontaktu z wodą pitną

Cytuję Zastosowanie

Polietylen o dużej gęstości (HDPE) stosowany jest m.in. do produkcji pojemników na olej opałowy, kanistrów do paliw oraz zbiorników paliwa do samochodów, zbiorników na śmieci, rur ciśnieniowych, złączek, armatury do wody pitnej i ścieków, płyt, aparatury dla przemysłu chemicznego i samochodowego, skrzynek na butelki, beczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/show_item.php?item=7071301614
Czy nadało by się to na fermentator? 50L wykonane z hdpe pytałem sprzedawcę czy posiada atest (widelec i kieliszek) odpisał że niestety nie
W internecie szukałem o tym hdpe i piszą że stosowane jest do kontaktu z wodą pitną
Cytuję Zastosowanie
Polietylen o dużej gęstości (HDPE) stosowany jest m.in. do produkcji pojemników na olej opałowy, kanistrów do paliw oraz zbiorników paliwa do samochodów, zbiorników na śmieci, rur ciśnieniowych, złączek, armatury do wody pitnej i ścieków, płyt, aparatury dla przemysłu chemicznego i samochodowego, skrzynek na butelki, beczek. 
Podstawowe pytanie co było w tym wiadrze trzymane wcześniej.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, nike21 napisał:

Ciekawe, że jeszcze pół roku temu kegi stały po 180zł, a teraz są po 130-150 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.