Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób potrzebujących naczyń na mini-warki oraz eksperymenty, wiaderka z atestem z polipropylenu:

 

wiaderka 5l

http://allegro.pl/wiadro-wiadra-pojemnik-fermentacyjny-5-l-raczka-i6204843427.html?snapshot=MjAxNy0wNC0wN1QwNzoyMjoxNi42ODZaO2J1eWVyOzZmODU0M2E4MGE3Njg5MzA1YjA1YTQ0ZDBhNWUzNmQ1YzlkNTIwN2U3MmRmZjdiNTM4ZTU0N2E4ZDdlOGUwMjA%3D

 

wiaderka 2,5l 

http://allegro.pl/wiadro-okragle-2-5l-pasek-pojemnik-fermentacyjny-i6480069122.html?snapshot=MjAxNy0wNC0wN1QwNzoyMjoxNi42NzRaO2J1eWVyO2VjMWI2MWE0OThlNTdjMDM2ZTcxNDE5MTIyODcxNGMwMjljMWY3YTAwOTA0ODNiMTQzOTQ2MGI1ZGZiZDUzYTk%3D

 

W marketach budowlanych są wiaderka z atestem 10l oraz 15l, lecz brakuje mniejszych. Więc mi osobiście te aukcje się przydały, z każdego rodzaju nabyłem po 5 sztuk:)

Edytowane przez Piwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo z takimi aukcjami to się czeka na koniec a nie podbija się w nieskończoność ku uciesze sprzedającego :-)

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

A czym to się różni od przegrania aukcji w ostatnich sekundach? Ktoś gotów jest zapłacić 500 to tyle ustawi w ostatniej chwili czy jakimś snajperze. Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu śledzę na Ali możliwość zakupu fermentorów z kwasówki. Do niedawna wysyłka do Polski nie była możliwa lub ceny były zaporowe.

Ostatnio znalazłem coś takiego, co myślicie?

 

https://pl.aliexpress.com/item/316L-Ze-Stali-Nierdzewnej-40-Litr-w-DIY-Piwa-Wiadro-szampan-i-Iskrzenie-Fermentacji-Wina-przechowywania/32671575369.html?spm=2114.13010208.cb0001.8.A7EdtV&scm=1007.13440.76769.0&amp%3Bpvid=3543b084-318e-4e05-b862-edddbef66824&amp%3Btpp=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie po głowie chodzi taki z płaszczem wodnym, wtedy wszystko jest pod kontrolą. Można wtedy schłodzić go do 0-2 stopnie C i na naturalnym nagazowaniu rozlewać do butelek.

Ten model jest też fajny, można wstawić go do chłodni i też będzie stała temperatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teoretycznie za te pieniądze to w pl zrobisz sobie dwa taki i coś jeszcze zostanie

To może podasz mi jakieś namiary, gdzie za 1700 zł można zrobić takie 2 tanki.
No może delikatnie się pomyliłem, ale z grubsza liczyłem 100zl dwa triclamp, 100zl trzy zawory 3/4'', materiał 316 #2mm to jakieś 500zl (wycięty i zawalcowany), no i zostaje spawanie myślę że nie więcej jak 300zl, razem 1000

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci powiem, że mój kolega sam spawa nierdzewkę ma warsztat wyposażony nieźle i tylko nie ma możliwości wygięcia stożka. Żadna firma nie chciała mu wygiąć blachy na stożek, a chciał zamówić różne rozmiary w większych ilościach. Taka proza życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawgin

Zaoferuj tego typu zbiorniki z kompleksowym wyposażeniem za 1000-1200 pln a na pewno klientów znajdziesz. Ja będę pierwszym :)

Umiejętne spawanie i obróbka spawów do dosyć precyzyjna robota, jeśli chce się zachować estetykę i jakość powierzchni - żadnych wżerów, ukierunkowany szlif. A wtedy to kosztuje.

Póki co nie znalazłem ciekawszej oferty na rynku dlatego wkleiłem link. Może znajdziecie coś korzystniejszego.

Co do cła to faktycznie może być konieczne do zapłacenia ale to prawdopodobnie tylko kilka procent. Towar może jednak utknąć na czas załatwienia formalności. spróbuję się czegoś dowiedzieć w tym temacie.

 

Ale jeszcze żeby VAT? Inne fanty przychodzą bez problemu - bez cła, bez podatku. Czy ktoś z Was wie w jakich przypadkach zaczynają się schody?

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.