Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

wygląda na to że to są te garnki:

http://allegro.pl/garnek-wysoki-100-l-gastronomiczny-50-70-stalowy-i4751727867.html

 

Miałem taki gar, cena jest ok, gar średniej jakości spawany nie tłoczony, cienkie ścianki, oraz cienkie niewzmacnianie dno, na indukcje się nie nadaje, na taborecie da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to że to są te garnki:

 

http://allegro.pl/ga...4751727867.html

 

 

 

Miałem taki gar, cena jest ok, gar średniej jakości

 

Z treści ogłoszenia:

 

"Garnek używany w restauracji około tygodnia."

 

To już lepiej http://olx.pl/oferta/uzywany-aluminiowy-garnek-100l-CID628-ID7JF6h.html#1bd661973b

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to wyczytałeś? :P

Witam.

 

Sprzedam używany solidny garnek aluminiowy o pojemności 100 litrów.

Nosi ślady użytkowania, lecz nie jest zniszczony.

Możliwa wysyłka.

Cena do negocjacji.

Edytowane przez keisan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując temat gara ameliniowego - polecam zacząć lekturę tu, gdzie "tu" nie znaczy dwa posty na krzyż tylko tak co najmniej do końca strony. Do tego googlamy za hasłami pasywacja, anodowanie i co tam jeszcze dusza zapragnie.

 

Ironia ironią, ale ktoś to jeszcze kupi ;)

Albo, co gorsza, poświęci czas i jeszcze się czegoś nauczy o.O Brrrr - nie po to człowiek 8 lat wagarował żeby teraz czas na głupoty tracić. A bramka na carrefourze sie sama nie wystoi :D

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam

O wielki i łaskawy dzięki Ci żeś raczył w łaskawości swojej naprowadzić, nas maluczkich zbłąkanych, na jedyną słuszną drogę wiecznego zgłębiania wiedzy.

Wiem żeśmy niegodni doznawać łask oświecenia przez Cibie,

 

jednak jak wiesz to napisz wprost, a nie chwal się że wiesz, a nie w nagrodę innym zadaj rebusy do rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam

O wielki i łaskawy dzięki Ci żeś raczył w łaskawości swojej naprowadzić, nas maluczkich zbłąkanych, na jedyną słuszną drogę wiecznego zgłębiania wiedzy.

Wiem żeśmy niegodni doznawać łask oświecenia przez Cibie,

 

jednak jak wiesz to napisz wprost, a nie chwal się że wiesz, a nie w nagrodę innym zadaj rebusy do rozwiązania.

Wybacz, ale to nie ja twierdziłem, że się nadaje, tylko zwracałem uwagę na, moim zdaniem, nieprawdziwe twierdzenie iż się nie nadaje. Jeśli już musisz się do kogoś dopieprzać to odsyłam do wspomnianego kolegi się zwrócić o wskazanie materiałów na potwierdzenie swoich słów. Spróbuj zbić estrogen, to więcej będziesz w stanie samemu znaleźć zamiast marudzić i psioczyć na innych.

 

Jak by komuś wpadł w oko jakiś garnek z nierdzewki (z grubym dnem) o pojemnośći ok 50L to proszę o informację. :-)

tablica ma możliwość zapisania i obserwowania konkretnych "wyszukiwań" np. "garnek 50l" w "dolnośląskie".

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.