Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Tam zaraz idealne ;-) To jest na butelki do wina, za wysokie, za duża średnica i w dodatku 6 gniazd.

 

Gdybyś poszukał u tego producenta to znalazłbyś mniejsze opakowania :)

To tylko moja propozycja każdy sobie wykorzysta według uznania albo i nie :)

 

http://www.styromax.com.pl/nowosci.php

Edytowane przez tomo33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest na 100% petainer keg, więc wszystkie puby z piwem od kontraktowców oraz rzemieślników oddają je za darmo, a tak to je zgniatają i wywalają na śmietnik. Fermentowałem w nich cydry nadają się do tego idealnie, ale nie na dłuższą metę - 3-4 użycia i do widzenia z nim dlatego że się gniecie strasznie, ciężko go przenosi i jest mało wytrzymały ma bardzo cienkie ścianki, ogólnie wiadra są o wiele bardziej podręczne. Za to jeżeli posiada fitting jest to bardzo dobry keg na piwo do kilkukrotnego użycia, opis jak je wykorzystać opisał Mariusz_Ch :) Ktoś sobie wymyślił dobry sposób na biznes... ale po co kupować jak są za darmo? Wystarczy tylko fitting zdjąć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pojemnik fermentacyjny:

http://allegro.pl/be...3968235979.html

 

lokalny pub z regiolnalnym piwem , oddaje te pojemniki ( petainery ) za darmo

 

hehe, właśnie sprawdziłem aukcję :) to jest lokalny pub z m.in regionalnym piwem. swego czasu zostawiłem u nich grubo $ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty razem ,ebay ciekawy osprzęt z KO

na zdjeciach wygląda fajnie i ceny też atrakcyjne , ciekawe jak z jakością w rzeczywistosci i od jakiej sumy by doliczyli cło

czy ktoś orientuje sie w tym temacie ?

 

http://www.ebay.com/...=p2047675.l2562

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 22e płacisz vat, a jak przekroczysz 45e płacisz cło, no i VAT (od sumy powiększonej o cło i koszt wysyłki). Jak zamawiasz drobiazgi to być może przejdzie, jak paczka będzie cięższa to otworzą i zweryfikują. Jakoś tych elementów pozostawia wiele do życzenia, IMHO nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 22e płacisz vat, a jak przekroczysz 45e płacisz cło, no i VAT (od sumy powiększonej o cło i koszt wysyłki). Jak zamawiasz drobiazgi to być może przejdzie, jak paczka będzie cięższa to otworzą i zweryfikują. Jakoś tych elementów pozostawia wiele do życzenia, IMHO nie warto.

 

Odnośnie jakości - zamawiałeś od nich czy wnioskujesz z fotek? Na zdjęciach wyglądają moim zdaniem ok, aczkolwiek faktycznie cena jak na tri clampy jest zbyt fajna :) Niestety w EU ceny tych elementów są też częściowo wywindowane rzez różne atesty itd. Pytam bo sam się nad nimi zastanawiałem.

 

Z uwagi na darmową wysyłkę pewnie i tak zamówię testowo kilka elementów - mogę wtedy dać znać tutaj jak z jakością "na żywo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem, kilka razy. Kilku forumowiczow widziało te elementy na żywo... Różni sprzedawcy, shipping nie zawsze darmowy, czas realizacji skrajnie różny. Jakość spawania niektórych elementów to niebo a ziemia względem tych kupowanych w polskich hurtowniach. W niektorych przypadkach zlaczy materiał dawał doginac sie ręcznie...

 

Wysłane za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie jakości - zamawiałeś od nich czy wnioskujesz z fotek? Na zdjęciach wyglądają moim zdaniem ok, aczkolwiek faktycznie cena jak na tri clampy jest zbyt fajna :) Niestety w EU ceny tych elementów są też częściowo wywindowane rzez różne atesty itd. Pytam bo sam się nad nimi zastanawiałem.

 

Z uwagi na darmową wysyłkę pewnie i tak zamówię testowo kilka elementów - mogę wtedy dać znać tutaj jak z jakością "na żywo"

 

Towaru z Chin nie ma sensu zamawiać przed obejrzeniem go na żywo, potrafi być dobry, potrafi być podły i to zależy od konkretnego producenta. Jeżeli nie wiesz dokładnie kto to robił - nie zamawiaj. Jeżeli chcesz kupować od nich sensowne rzeczy, to musisz zapewnić kontrolę jakości przed załadowaniem kontenera. Inaczej mówiąc - jedziesz tam, oglądasz rzeczy przed wysłaniem, plombujesz kontener, wracasz i za 2-3 miesiące odbierasz towar z terminalu w Gdyni. Potem tylko to oclić i masz.

 

Anegdotka - wiecie czym dla nich się różni stal 304 od 314? Jednym znaczkiem w środku. A 314 od 316? Jednym znaczkiem na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.