Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś zainteresowany to znów pojawiły się pojemniki 30l od "pszczelarza" - zostało 93szt:) Cena 8zł

 

http://allegro.pl/po...3637217348.html

Kupiłem u Gościa na innej aukcji. Zdjęcia były innego modelu dostałem taki.

Mam pytanie do Forumowiczów, jak to jest z oznaczeniami na tworzywach sztucznych. Otóż - w opisie zadeklarowano, że "posiadają atest spożywczy", natomiast na tych pojemnikach jest tylko oznaczenie polipropylenu, nie ma natomiast znaczka z kielonkiem i widelcem. Czy w wypadku takiego wyrobu oznaczenie to jest obligatoryjne?

Pozdrawiam

B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Forumowiczów, jak to jest z oznaczeniami na tworzywach sztucznych. Otóż - w opisie zadeklarowano, że "posiadają atest spożywczy", natomiast na tych pojemnikach jest tylko oznaczenie polipropylenu, nie ma natomiast znaczka z kielonkiem i widelcem. Czy w wypadku takiego wyrobu oznaczenie to jest obligatoryjne?

 

Obligatoryjne nie jest, jeśli mają atest i nikt w nich nie trzymał czegoś niewłaściwego, to powinny być OK. Oznaczenie nóż/widelec stosuje się głównie do pojemników do bezpośredniego spożycia przez konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś zainteresowany to znów pojawiły się pojemniki 30l od "pszczelarza" - zostało 93szt:) Cena 8zł

 

http://allegro.pl/po...3637217348.html

 

otrzymałem dzisiaj wiaderka. Ogólnie bardzo fajne, zadbane, czyste, pachnące. Nie można im moim zdaniem nic zarzucić. Pokrywa szczelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadra dostałem stan bardzo dobry, nie są porysowane w środku, nie ma żadnych resztek, pokrywy bardzo szczelne, jedno ale wiadra z pierwszej aukcji były na zdjęciach inne, dostałem te ze zdjęć z drugiej, ale z tego co widziałem wiele osób ich używa i jest zadowolonych. Idą do zalania w NaOH na początek przez parę dni a później postaram się je użyć. Trzeba też dorobić skalę nie ma ktoś gotowej do tego typu wiader :http://img06.allegroimg.pl/photos/oryginal/36/37/21/73/3637217348_1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadasz głupoty, po pierwsze masz wąski wlew co zmniejsza ryzyko infekcji, po drugi można kolbę wstawić na gaz/płytę i spokojnie w niej zagotować brzeczkę, a później wstawić do lodu i nic się nie stanie - na pewno nie strzeli. Ogólnie tego typu szkło wytrzymuje duże zmiany temperatury oraz wysokie ciśnienie. Kolba jest idealnie gładka, a szkło nisko adhezyjne.

 

nie ma szczelnego zamknięcia

a tego to już w ogóle nie rozumiem, po co ją chcesz szczelnie zamykać?

Edytowane przez leszcz007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim Tesco, w Jeleniej Górze mam obniżkę towarów sezonowych. Zestaw startowy widziałem po 88zł z 250zł, a puchy są obniżane do 25% ceny.

 

Keg Heineken 5l za 8zł

Zestaw młodego winiarza za 500zł, ale też przydatny

Taboret gazowy, gastronomiczny za 100 - licytacja

Kociołek 29L za 130zł

Gar niski 100L z grubym dnem za 350zł

Kociołek za 100zł

Kociołek za 100zł

Gar z nierdzewki 25L za 200zł

Gar z nierdzewki z grubym dnem 24L za 205zł

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki termometr nada się do zacierania?

 

A dlaczego miałby się nie nadać? Zakres temperatur od -50 do +110

 

Bo to "chińszczyzna"... zwykle w środku zakresu wskazują OK, bliżej granicznych wartości potrafią się rozjeżdżać. Jak ktoś ten konkretnie sprawdzi z lodem/wrzątkiem albo lepiej termometrem lab. to proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.