Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie cena bardzo atrakcyjna. mi nie przeszkadza cienka blacha bo zawsze można zrobić spód ( podkład między garnek a palnik) z grubszej blachy a z uchwytami tez można cos pokombinować. za tą cenę nie będę wybrzydzał . inne garnki o tych gabarytach są dwu lub trzykrotnie droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą odnalazłem mój stary wątek dotyczący moich dylematów z wyborem gara i wiele propozycji padało właśnie od tego sprzedawcy, więc myślę, że możesz spokojnie zainwestować w taki garnek. Tak jak piszesz spód zawsze można zrobić samemu, uchwyty wzmocnić, a całość ocieplić, np matą zagrzejnikową i będzie git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na ten garnek opłaca się? http://allegro.pl/ga...3592896599.html

ja mam garnek od tego sprzedawcy tylko 100l. Stwierdziłem po poprzednich doświadczeniach, że lepiej trochę dołożyć i mieć większy. Przesyłka szybka, garnek jak za tą cenę całkiem przyzwoity. Blacha nie taka znowu cienka a uszy ok.( i tak nie dźwigniesz napełnionego). Ja przepompowuje więc noszę praktycznie pusty. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijając ortografię, wydaje się być ciekawy w tej cenie (kocioł chyba z płaszczem, wewnętrznym wkładem do filtracji i mieszadłem...) http://tablica.pl/oferta/kociol-uniwersalny-do-wazenia-piwa-domowego-ID3w2tx.html#d0f24972ec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

K woli wyjaśnienia, wczoraj nabyłem wszystkie wiadra ze zdjęć z cytowanej aukcji, użytkownik (sprzedający) może zmienić aukcję dopiero jutro więc jeśli macie zamiar nabyć fermentator u tego gościa poczekajcie, bo tych ze zdjęć już nie ma.

Dostępne są inne, tez pierwszych dwu zdjęć na Tablicy:

 

http://tablica.pl/of...wy-ID3Bj03.html

 

Nie moje, ale po co komu coś innego niż na fotkach, a użytkownikowi negatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

K woli wyjaśnienia, wczoraj nabyłem wszystkie wiadra ze zdjęć z cytowanej aukcji, użytkownik (sprzedający) może zmienić aukcję dopiero jutro więc jeśli macie zamiar nabyć fermentator u tego gościa poczekajcie, bo tych ze zdjęć już nie ma.

Dostępne są inne, tez pierwszych dwu zdjęć na Tablicy:

 

http://tablica.pl/of...wy-ID3Bj03.html

 

Nie moje, ale po co komu coś innego niż na fotkach, a użytkownikowi negatywy.

te z tablicy są słabe... a konkretnie pokrywki... bardzo ciężko się otwiera, mam już połamany rant od podważania łyżką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam dwa pojemniki takie jak na allegro, i trzeba bardzo uważać w nich z pokrywami bo bardzo łatwo pękają i do tego potrafią być nieszczelne :P Więc rurka nie jest często potrzebna ale jak ktoś się uweźmie na nią doradzam wiercić w pokrywie z brzegu, bo na środku przy wierceniu po prostu pęka. Jak ktoś nie wierzy zamieszczę zdjęcia moich wiader, jedno używam jako kadź filtracyjna bo za mocno szarpnąłem przy otwieraniu pokrywą i pękła, drugie używam natomiast do fermentacji uważając teraz i daje radę to wiadro!

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kurierem nie wysyła.

 

Ja zamówiłem kuriera sam, kupiłem 10 szt. gość nie robi problemów, tylko martwi mnie to co pisze pszemas że nie będzie już tych wiader z aukcji tylko jakieś inne.

Mam nadzieję że te drugie się sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.