Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Firma Litovel kojarzy mi się z makaronami z biedronki. Za taką dużą paczkę troszkę ponad 1 zł, ciekawe z jakiej mąki je robią. Trzeba by się przyjrzeć jakości bo mogą to być najtańsze słabej jakości produkty. A makaron z ciekawości spróbowałem i taki smętny jak to z biedronki ;)

Robiłem kilka piw na Litovelu i oczywiście wyszło smakowo takie samo jak na Weyermanie, uzyskiwałem też na nim lekko większą wydajność.

Gdyby był dostępny w HB dalej bym na nim warzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki śrutownik http://www.allegro.pl/item973772548_stary_zabytkowy_mlynek_srutownik.html Tylko cena minimalna jeszcze nie osiągnięta

Mam taki sam, ale śrutować się na nim nie da bo wałki są gładkie i ziarno się ślizga. :lol:

 

edit. Do maku jest OK. :lol:

Edytowane przez pako1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki śrutownik http://www.allegro.pl/item973772548_stary_zabytkowy_mlynek_srutownik.html Tylko cena minimalna jeszcze nie osiągnięta

Mam taki sam' date=' ale śrutować się na nim nie da bo wałki są gładkie i ziarno się ślizga. :lol:

 

edit. Do maku jest OK. :lol:[/quote']

A ja obserwuje tą aukcję dzięki za info śrutownik dla piwowarów nieprzydatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nieprzydatny. :lol:

Trzeba by chyba zrobić dużą szczelinę między wałkami i pierwszy raz skruszyć ,a potem dociągnąć i śrutować 2 raz,

ale nie próbowałem tak robić bo mam śrutownik taki jak Porkert tylko większy i na prąd.

Edytowane przez pako1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano nieprzydatny. :lol:

Trzeba by chyba zrobić dużą szczelinę między wałkami i pierwszy raz skruszyć ,a potem dociągnąć i śrutować 2 raz,

ale nie próbowałem tak robić bo mam śrutownik taki jak Porkert tylko większy i na prąd.

Można rozmontować, wałki przeszlifować papierem ściernym o gradacji ok 40, zmontować i jazda. Ślizgać się nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.