Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

nowe fermentatory - 15zł.

http://allegro.pl/wi...2725456856.html

 

Chyba mała nieścisłość jest w opisie tej aukcji, "nowe" to one są chyba w takim sensie, że jakaś firma kupiła jakiś produkt, który był w tym wiadrze, produkt wykorzystała a wiadro umyła i wystawiła jako "nowe". Na zdjęciu wyraźnie widać, że są brudne i obdrapane.

 

Do fermentacji bym tego nie kupił, co najwyżej jako wiadro do przechowywania.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciężko powiedzieć o co chodziło. Być może kolejne "atrakcyjne" fermentatory, a może nie jest z nimi tak źle.

 

mimo wszystko poniżej linki do całkowicie nowych wiader do spożywki. Pojemności 0,5l - 15l ceny od groszowych do niecałych 9zł. Będę kupował te wiadra jako pojemniki na słody. Bardziej opłacalne i praktyczne od słoików. Może komuś się przydadzą

 

 

http://tuzamow.pl/kategoria/wiadra-i-pojemniki-spozywcze,351.html

http://rolno-ogrodniczy.pl/index.php?k91,opakowania-wiadro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te termometry nie są warte nawet tyle! Mam jeden na pojemniku i jest tragiczny, ciężko określić temperaturę na nim poza tym zakres to też lipa, gdyby był od 10C to by się do czegoś nadawał, a tak to górny zakres nadaje się tylko do tego czy nie przekroczyliśmy 25C....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e termometry nie są warte nawet tyle! Mam jeden na pojemniku i jest tragiczny, ciężko określić temperaturę na nim poza tym zakres to też lipa, gdyby był od 10C to by się do czegoś nadawał, a tak to górny zakres nadaje się tylko do tego czy nie przekroczyliśmy 25C....

 

totalnie OT zgadzam się dla mnie te termometry to badziew ale najwyraźniej jesteśmy w mniejszości super zwolenników super termometrów . Na którymś z wątków przeznaczonych dla nowych piwowarów wszyscy się zachwycali jakie to to cudowne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z jakością natomiast w sklepach piwowarskich takie termometry widziałem nawet dwukrotnie droższe... ale dobrze wiedzieć że to badziew bo już się przymierzałem do zakupu ;)

 

To jest termometr akwarystyczny, porównaj sobie zakresy temperatur. Ja na te naklejane z Brewfermu (poziome) nie narzekam, są w miarę dokładne i dość trwałe, jeżeli się je chroni przed wodą. Te z Alla (pionowe) to szmelc.

 

Dla poprawienia trwałości można termometr pomazać lakierem, ale i tak zaraz po myciu wiadra lepiej jest go wytrzeć do sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarystyczny czy nie... takie same termometry sprzedawane są w sklepach piwowarskich tylko drożej ;) więc jak mawia Dosia... skoro się niczym nie różni to po co przepłacać ;)

Edytowane przez ArT_B_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akwarystyczny czy nie... takie same termometry sprzedawane są w sklepach piwowarskich tylko drożej ;) więc jak mawia Dosia... skoro się niczym nie różni to po co przepłacać ;)

Na mój gust jest różnica - jak jej nie widzisz to spróbuj fermentować lagera z tym akwarystycznym. Jak Ci się uda wyłapać temperaturę to faktycznie nie przepłacaj... :smilies:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.