Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiegotermometru na tank' date=' bo mi się porozklejały na allegro, ale nic nie widzę. A może coś innego by się zdało?[/quote']

Dokładnie takie same kupowałem w tym roku w BA

Ja też tam kupiłem, lecz się poodklejały. Dlatego szukam ewentualnie tańszych lub najlepiej lepszych (może i innych zastosowań).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne butelki (malowane) są w Tesco. Jakość wykonania jest tragiczna. Zamknięcie wykonane fatalnie, wątpię aby wytrzymało większe ciśnienia.

Pojawiły się też szklane gąsiorki 5l w plastikowym koszyczku. Pojemność odpowiednia ;). Tylko trzeba dawać trochę mniej cukru do refermentacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

A do czego może się przydać taka bezbarwna butelka?

Bo do piwa raczej nie.

bzdura, do piwa jak najbardziej ;)

chyba że leżakuje piwo w "słonecznej" piwnicy ........ ja mam piwnicę zaupełnie ciemną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale gdzie tu sens, gdzie logika? 6zł za 1 litrową butelkę, gdy za dwie butelki 0,5L płacimy 0,7-1zł. Jak ktoś koniecznie chce z zamknięciem patentowym, to w Reichu są po 0,15euro sztuka, czyli 0,3 euro za litr, czyli jakieś 1,5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego, że jest jednolitrowa. W sam raz na jakiś okazjonalny prezent itp.

Ja pozyskałem od znajomego 1 litrową butelkę po kwasie chlebowym z Litwy. Butelka brązowa z grubego szkła, z zamknięciem patentowym. Szkoda, że nie ma takich w Polsce. Leżakuje w niej porterek ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tego badziewia, takie same mają w IKEA. Jakość fatalna, niektóre mają jakby cieńsze szkło w pewnych częściach butelki (jakby były ręcznie wyrabiane) poza tym zamknięcie jest tak szczelne jak blacha 20-letniego Poloneza. Ja straciłem 1l porterka właśnie przez tą fatalną butelkę.

Może ona i dobra, na sok, albo hodowlę mrówek :) na pewno ciśnienia nie utrzyma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem sam posiadam taki sprzęt.Dokupiłem do niego mini-keg z Browamatora i jestem bardzo zadowolony.

Robiłem także próby z podłączeniem butli z CO2 ale zostały czasowo przerwane.Osobiście polecam,świetna sprawa.:)

 

P.S.

Nie kupujcie tego za tą cenę.Można wyrwać to tak jak ja za 70 zeta

.

Edytowane przez harley94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile warek zrobiłeś w tych beczkach? Z tego co ludzie piszą wynika, że po kilku warkach puszka zaczyna rdzewieć.

Rdzewieje na zewnątrz ale jak w środku to nie wiem, bym musiał sprawdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.