Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Mi Gaspol przywozi do domu butle z gazem, butla jest wypożyczona, nic nie płaciłem, tylko za gas.

ee... kozak.

A masz jeszcze jakąś dodatkową umową na dostawę gazu podpisaną, czy tak po prostu chce się im jeździć ?

Może u mnie w okolicy jeż jeżdżą tylko nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Gaspol przywozi do domu butle z gazem' date=' butla jest wypożyczona, nic nie płaciłem, tylko za gas.[/quote']

ee... kozak.

A masz jeszcze jakąś dodatkową umową na dostawę gazu podpisaną, czy tak po prostu chce się im jeździć ?

Może u mnie w okolicy jeż jeżdżą tylko nie wiem ?

Nie mam umowy. Butle z gazem dowożą na telefon. Za pierwszym razem spisali mnie z dowodu tylko, że nie miałem butli na wymianę. Jeżeli przestane zamawiać to przyjadą po pustą butle i finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem od tego allegrowicza taboret tylko z zapalarką i termoparą, jest OK.

Najtaniej butlę kupić w Castoramie trochę ponad 80 zł i wymiana.

Na stacjach kaucja co najmniej 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie. Butle na stacjach to zdzierstwo. Co ciekawe znajomy handlujący gazem kupował ostatnio większa ilość butli firmowych i wyszły w cenie castoramowej. Casto i Leroy Merlin butla za ok. 85 zł. W Casto dodatkowo można wymienić na napełnioną.

I też mam taboret od tego allegrowicza, ale z termoparą. Gotuje jak głupi. Pewnie przez termoparę jest taka temperatura i brzeczka tak paruje :D:):/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli macie możliwość kupienia samego propanu to zdecydowanie polecam , lepsza kaloryczność gazu ,praktycznie stałe ciśnienie od początku do końca butli , no i gaz jest spalany do zera a nie jak w przypadku propanu-butanu wydaje ci się ze masz jeszcze 1/3 butli a tu lipa nie chce się już palić ...pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Butle na stacjach to zdzierstwo.

dlaczego ?

Biega o kaucję. Niby to 15 zł różnicy' date=' ale to zawsze mniej niż psychologiczna granica 100 zł.

Kurcze... Poznaniak ze mnie wyłazi...[/quote']

Ale możesz oddać i odzyskać kaucje , a jeśli kupisz to zostajesz z butlą chyba że sprzedaż za 50-70 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie. Butle na stacjach to zdzierstwo. Co ciekawe znajomy handlujący gazem kupował ostatnio większa ilość butli firmowych i wyszły w cenie castoramowej. Casto i Leroy Merlin butla za ok. 85 zł. W Casto dodatkowo można wymienić na napełnioną.

I też mam taboret od tego allegrowicza, ale z termoparą. Gotuje jak głupi. Pewnie przez termoparę jest taka temperatura i brzeczka tak paruje :okey::beer: :beer:

:okey:

Trzeba było nie przepłacać i kupić ten taboret za 6 dych, a teraz musisz wykręcić termoparę i tez brzeczka ci nie wyparuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa gazy w tych butlach na BP tzn. w takich zielonkawo- przeźroczystych plastykowych butlach.

Mnie informowano, że ten gaz na BP jest dużo bardziej kaloryczny.

Czy ktoś miał kontakt z tymi butlami tzn. z tym gazem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa gazy w tych butlach na BP tzn. w takich zielonkawo- przeźroczystych plastykowych butlach.

Mnie informowano, że ten gaz na BP jest dużo bardziej kaloryczny.

Czy ktoś miał kontakt z tymi butlami tzn. z tym gazem ?

gaz w plastykowych butlach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te butle są kompozytowe są lżejsze ale nie sądzę żeby bili je lepszym gazem raczej tym samym może samo BP ma opinię że ma lepszy gaz bo różnice się niby zdarzają choć osobiście chyba nigdy u nich gazu nie brałem

Edytowane przez kretu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa gazy w tych butlach na BP tzn. w takich zielonkawo- przeźroczystych plastykowych butlach.

Mnie informowano' date=' że ten gaz na BP jest dużo bardziej kaloryczny.

Czy ktoś miał kontakt z tymi butlami tzn. z tym gazem ?[/quote']

gaz w plastykowych butlach ?

też jak to przeczytałem to się mocno zdziwiłem. To musiałoby być jakieś lepsze tworzywo bo PP PE mogłoby się rozpuszczać w ciekłym gazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.