Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

https://allegro.pl/52l-wydajna-chlodziarka-lodowka-hotelowa-s-agregat-i7209291926.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YTRiYWVkOWItZTA3NS00ZGQyLWJmYTAtODNiNjBmZWU3MTg4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=6bc09312-9927-4b10-90a1-9d982e2e1600#thumb/2 stosuje ktoś z Was taką chłodziarkę może? Fajna bo mała i zmieściłby mi się z miejsce komory fermentacyjnej za drzwiami. Tylko czy to jest wydajne na tyle żeby dało radę utrzymać temperaturę bez zbytnich wahań?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.06.2018 o 21:15, HuciQ napisał:

W Kauflandzie można obecnie dostać gar automatyczny 27L MOC -1800W Cena: 289.9zł.

https://twoja-gazetka.pl/kaufland-gazetka-34386-15-36

Byłem ostatnio w Kauflandzie, kociołek Severin był przeceniony na kwotę 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no helllo!!!!

gdzie opinie o tym że te garnki nie nadają się do warzenia piwa.

Kiedyś zgłębiałem ten temat i raczej wszyscy zgodnie stwierdzili że nadaje sie co najwyżej do grzania wody niż warzenia piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 130 zł to był severin czyli uboższa wersja bez tej całej elektroniki.
Ten normalnie chodził koło 400 zł , wiec promocja niczego sobie.

Ja zrobiłem na takim warniku severina 15 warek, sąsiad drugie tyle. Przy gotowaniu wspomagam się trochę grzałka zanurzeniową.

Serio nie wiem dlaczego miałoby się nie dać warzyć na tym piwa...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Switala18 napisał:

no helllo!!!!

gdzie opinie o tym że te garnki nie nadają się do warzenia piwa.

Kiedyś zgłębiałem ten temat i raczej wszyscy zgodnie stwierdzili że nadaje sie co najwyżej do grzania wody niż warzenia piwa.

Mam tego typu garnek ale z nierdzewki, Hyundai. Bardzo dobrze nadaje się do warzenia próbnych albo niewielkich warek. Oczywiście grzejąc podczas zacierania należy cały czas mieszać, tak samo zresztą jak i na gazie.

Uzbrojony w kranik z nierdzewki i bazookę filtracyjną upraszcza i skraca nieco czas procesu.

Edytowane przez Maryh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sibart napisał:

Tylko pytanie, czy złączki pin-lock da się zamienić na ball-lock (czy to jest taki sam gwint)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Bachi napisał:

Pokusiłem się na jeden z tych kegów. Do tego dokupiłem złączki ball-lock i pokrywę z zaworem i wszystko mi wyszło niewiele taniej niż nowy Keg :/

W opisie jest" Do kegów dodaję 2 zaworki. " ale czy chodzi o złączki to nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2018 o 12:07, sibart napisał:

W opisie jest" Do kegów dodaję 2 zaworki. " ale czy chodzi o złączki to nie wiem.

 

Jeśli faktycznie doda złączki ball-lock, to nawet lepiej. Mam jeden keg (19l.) w dość kiepskim stanie. Złączki będą jak znalazł :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.