Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

cena jest bardzo atrakcyjna bo skrzynki są po 10 litrów czyli 30 butelek, po 35 gr daje 1,5 zeta do przodu na skrzynce :( tylko opchnięcie 800 skrzynek może być dość kłopotliwe. Ja osobiście też bardzo lubię bączki, przejechałbym się tam i zabrał tak kilka skrzynek.

 

Można by wymontować siedzenia z samochodu i upchać "na sztywno". Mina policjanta bezcenna :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest bardzo atrakcyjna bo skrzynki są po 10 litrów czyli 30 butelek, po 35 gr daje 1,5 zeta do przodu na skrzynce :| tylko opchnięcie 800 skrzynek może być dość kłopotliwe. Ja osobiście też bardzo lubię bączki, przejechałbym się tam i zabrał tak kilka skrzynek.

 

Można by wymontować siedzenia z samochodu i upchać "na sztywno". Mina policjanta bezcenna :)

Cena jest netto,musisz doliczyć vat 9+1,98=10,98zł :(

Przyjemność mycia takich butelek...bezcenna(przerabiałem to niedawno,30 skrzynek,kupiłem po 7,50zł) :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jest bardzo atrakcyjna bo skrzynki są po 10 litrów czyli 30 butelek' date=' po 35 gr daje 1,5 zeta do przodu na skrzynce :/ tylko opchnięcie 800 skrzynek może być dość kłopotliwe. Ja osobiście też bardzo lubię bączki, przejechałbym się tam i zabrał tak kilka skrzynek.

 

Można by wymontować siedzenia z samochodu i upchać "na sztywno". Mina policjanta bezcenna :)[/quote']

Cena jest netto,musisz doliczyć vat 9+1,98=10,98zł :P

Przyjemność mycia takich butelek...bezcenna(przerabiałem to niedawno,30 skrzynek,kupiłem po 7,50zł) :/

Wyciąg z regulaminu Allegro

 

Doliczanie dodatkowych opłat

 

Niedozwolone jest doliczanie do ceny końcowej dodatkowych kosztów z wyjątkiem opłat za transport i przygotowanie przedmiotu do wysyłki.

W szczególności zabronione jest doliczanie prowizji Allegro lub prowizji za płatności kartą płatniczą.

Zakazane są też oświadczenia, że licytowana kwota jest ceną netto (bez VAT) lub że należy doliczyć określony procent w celu uzyskania faktury VAT. Wszystkie licytowane kwoty są cenami brutto (z VAT) podanymi w złotówkach i jeśli Sprzedający prowadzi działalność gospodarczą, jest zobowiązany na życzenie nabywcy wystawić fakturę bez dodatkowych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama grzałka 3x1,4 kW w mufie 6/4" z np. Eliko kosztuje 70-80 zł.

Automatykę i tak trzeba zrobić inną.

 

Druga sprawa to długość, czy się zmieści w Kegu, ta z Eliko tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.