Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Ja swój otrzymałem tydzień temu, zrobiłem kilka testów na wodzie, a w weekend uwarzyłem na nim Grodziskie 7,8 BLG, dla porównania w tym samym czasie warzyłem na swoim starym sprzęcie (kocioł 50 L emalia) również Grodziskie z identycznym zasypem itp, wieczorem mogę opisać wrażenia z porównania jak kogoś interesuje, na szybko powiem tylko,że miałem duże odparowanie, a kociołek rzeczywiście wygląda na nowiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

wieczorem mogę opisać wrażenia z porównania jak kogoś interesuje

 

Chętnie przeczytam Twoje wrażenia. Do tej pory warzyłem w emalii na płycie gazowej ze wspomaganiem grzałką. Możesz utworzyć nowy temat żeby tu nie śmiecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pojawił się nowy kocioł warzelny  f-my Klarstein.

To co go odróżnia od innych tego typu sprzętów to pojemność 50l. Dodatkowo, oczywiście pompa, kosz z fałszywym dnem, grzanie 3KW i  sterownik.

http://www.electronic-star.pl/Klarstein-Mundschenk-XXL-Kociol-do-produkcji-brzeczki-do-warzenia-piwa_i538562.htm

 

Cena nadal dużo niższa od Grainfathera - 2349 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, pewnie większość z Was widziała tą aukcję: http://allegro.pl/klarstein-mundschenk-kociol-zacierny-warzelny-i6973071933.html ale nie o to chodzi. Planuję zakup tego ustrojstwa ale wysyłka z Berlina. Trochę się obawiam czy to w ogóle dojdzie... Czy ktoś z Was kupował coś kiedyś z allegro zza granicy?

Pozdro ;)

 

Edytowane przez Łyskacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łyskacz napisał:

Trochę się obawiam czy to w ogóle dojdzie... Czy ktoś z Was kupował coś kiedyś z allegro zza granicy?

Przesyłka pobraniowa jest za darmo - znaczy że dojdzie ;). Bardziej bym sie o gwarancję obawiał.

Edytowane przez mkrawc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Łyskacz napisał:

Cześć, pewnie większość z Was widziała tą aukcję: http://allegro.pl/klarstein-mundschenk-kociol-zacierny-warzelny-i6973071933.html ale nie o to chodzi. Planuję zakup tego ustrojstwa ale wysyłka z Berlina. Trochę się obawiam czy to w ogóle dojdzie... Czy ktoś z Was kupował coś kiedyś z allegro zza granicy?

Pozdro ;)

 


Oni mają polski oddział więc teoretycznie nie powinno być problemu z gwarancją. A jak się obawiasz to zawsze masz to samo z polski

https://www.browar.biz/centrumpiwowarstwa/sprzet_zaawansowany/brew-monk-kociol-zacierno-warzelny-max-40-litrow

 

i taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, j-r-k napisał:

 


Oni mają polski oddział więc teoretycznie nie powinno być problemu z gwarancją. A jak się obawiasz to zawsze masz to samo z polski

https://www.browar.biz/centrumpiwowarstwa/sprzet_zaawansowany/brew-monk-kociol-zacierno-warzelny-max-40-litrow

 

i taniej.

Na tej stornie "produkt czasowo niedostępny". Chcę kupić na Allegro bo tam można na raty a ja niestety groszem nie śmierdzę :) Rozmawiałem z przedstawicielem Klarsteina i sprawa wygląda tak: 

Drogi Kliencie, 

bardzo dziękujemy za otrzymany E- Mail.
 
 
Nasze produkty objete sa dwuletnia gwarancja i ich serwisowaniem zajmuja sie nasi technicy na terenie Niemiec.
 
Z tego tez wzgledu w razie jakiejkolwiek usterki produktu, trzeba go bedzie do nas odeslac.
 
Procedura wyglada w ten sposob, ze daje nam Pan znac co takiego dzieje sie badz wydarzylo sie z produktem. My odnotowujemy takie zgloszenie i wysylamy do Pana stosowna wiadomosc mailowa zawierajaca instrukcje jak poprawnie zarejestrowac zwrot wadliwego urzadzenia. 
 
Do takiej wiadomosci dolaczone sa rowniez juz przez nas oplacone etykiety zwrotne, ktore nalezy nakleic na opakowanie zwracanego produktu.
 
Produkt nastepnie nalezy zaniesc na poczte badz przekazac umowionemu kurierowi.
 
Po odnotowaniu Pana zwrotu w naszym magazynie, nasi technicy przystepuja nastepnie do naprawy wadliwego urzadzenia. Jezeli naprawa jest mozliwa, produkt jest naprawiany i odsylamy go do Pana. Jezeli naprawa nie jest mozliwa, wysylamy do Pana nowy produkt.
 
Mamy nadzieje, ze powyzsza informaja jest wystarczajaca.
 
W razie dodatkowych pytan, zapraszamy do kontaktu.
 
Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Nowak
Tyle w sprawie gwarancji ale co potem jak się coś wysypie? Pompa albo grzałka czy łotewer.... Coobra ma kiepską pompkę ale w razie liptona da się dokupić za 155 ziko... Chyba zaryzykuje jednak... Niby na stronie Klarsteina jest zakładka Serwis.... A i jeszcze Pan pisał, że jest chłodnica w zestawie a koledzy pisali, że nie było ale oni płacili 1500 a teraz kosztuje ponad 1700 więc może dorzucają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stornie "produkt czasowo niedostępny". Chcę kupić na Allegro bo tam można na raty a ja niestety groszem nie śmierdzę  Rozmawiałem z przedstawicielem Klarsteina i sprawa wygląda tak: 
Drogi Kliencie, 

bardzo dziękujemy za otrzymany E- Mail.
    Nasze produkty objete sa dwuletnia gwarancja i ich serwisowaniem zajmuja sie nasi technicy na terenie Niemiec.   Z tego tez wzgledu w razie jakiejkolwiek usterki produktu, trzeba go bedzie do nas odeslac.   Procedura wyglada w ten sposob, ze daje nam Pan znac co takiego dzieje sie badz wydarzylo sie z produktem. My odnotowujemy takie zgloszenie i wysylamy do Pana stosowna wiadomosc mailowa zawierajaca instrukcje jak poprawnie zarejestrowac zwrot wadliwego urzadzenia.    Do takiej wiadomosci dolaczone sa rowniez juz przez nas oplacone etykiety zwrotne, ktore nalezy nakleic na opakowanie zwracanego produktu.   Produkt nastepnie nalezy zaniesc na poczte badz przekazac umowionemu kurierowi.   Po odnotowaniu Pana zwrotu w naszym magazynie, nasi technicy przystepuja nastepnie do naprawy wadliwego urzadzenia. Jezeli naprawa jest mozliwa, produkt jest naprawiany i odsylamy go do Pana. Jezeli naprawa nie jest mozliwa, wysylamy do Pana nowy produkt.   Mamy nadzieje, ze powyzsza informaja jest wystarczajaca.   W razie dodatkowych pytan, zapraszamy do kontaktu.   Pozdrawiam serdecznie,

Tomasz Nowak
Tyle w sprawie gwarancji ale co potem jak się coś wysypie? Pompa albo grzałka czy łotewer.... Coobra ma kiepską pompkę ale w razie liptona da się dokupić za 155 ziko... Chyba zaryzykuje jednak... Niby na stronie Klarsteina jest zakładka Serwis.... A i jeszcze Pan pisał, że jest chłodnica w zestawie a koledzy pisali, że nie było ale oni płacili 1500 a teraz kosztuje ponad 1700 więc może dorzucają..
Chyba sam sobie odpowiedziałeś... Ja kupiłem coobrę ze względu na serwis/części zamienne.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.