Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jeżeli ktoś poszukuje używanego reduktora gastronomicznego co2, to może zainteresować go te ogłoszenie: http://www.olx.pl/oferta/reduktor-gastronomiczny-co2-CID619-IDgJ695.html

Jak dzwoniłem to dowiedziałem się, że ma również do sprzedania kilkadziesiąt kranów do piwa (50pl sztuka - ale można się targować, z resztą na reduktorze też). Zamówiłem w piątek i dzisiaj rano przesyłka dotarła.

Również polecam tego użytkownika, kupiłem podwójny reduktor wraz z dwoma kranami, wszystko bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cyfrowy termostat W1209  13,90zł : http://allegro.pl/cyfrowy-termostat-w1209-50c-110c-i6425381667.html Czas realizacji 24h

 

Chyba żeby podziałało z lodówką trzbeba dołożyć przekaźnik?

[EDIT]

juz widzę  - 12V,

pozdr

Edytowane przez marekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba dokładać przekaźnika, jest wytrzymały na 5A co daje ok 1kW. Ale układ trzeba zasilić 12v, więc musisz mieć zasilacz jakiś. Btw te termostaty na aliexpress są za 2$

Edytowane przez bart3q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja mam od kilku warek maszynę biowina za stówę i działa jak trzeba,

Polecam patent z przykręceniem go do nogi taboretu + duża torba strunowa żeby nie pryskało po kuchni + śruba z przegubem kardana i wkrętarka.

Szykowanie całości trwa dłużej niż samo śrutowanie.

Wydajność taka sama jak śrutowanie sklepowe, filtrowanie chyba lepsze ... no i ten zapach :)

Dasz fotkę, nie wiem o co chodzi z nogą od taboretu :)

 

Kurcze, następne śrutowanie za ok miesiąc....

Kładziesz taboret na stole bokiem, do jednej z "górnych" nóg mocujesz śrutownik i wtedy jest na takiej wysokości że pod nim zmieści się wiaderko, podłączasz wiertarę i jedziesz :) Może ktoś inny ma foto?

Pozdr

 

 

Minął miesiac - zamieszczam mój patent na śrutowanie, krzesło bokiem tak ze się wiadro mieści , uszczelnienie folią strunową

 

a żeby nie było totalnie off topic - śrutownik biowin za 100 z allegro.... pośrutowane ok 50kg ziarna i nadal jak nowy. :)

 

Pozdrawiam,

 

med_gallery_14741_732_580390.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten droższy bardziej mi się podoba . :) Abstrahując od estetyki - 400-500 mikronów to wystarczająco, żeby nie trzeba było tego później filtrować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale ten droższy bardziej mi się podoba

 

de gustibus non est disputandum :D

 

 

400-500 mikronów to wystarczająco, żeby nie trzeba było tego później filtrować?

abstrahując od chmielin, w gotującej się brzeczce są jeszcze osady gorące, które też warto by odfiltrować ;)

 

ale to już nie temat tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten sprzęt się nada do piwowarstwa? Bo ceny, wydaje mi się, dobre. http://www.promag.sklepna5.pl/kat/4/wymienniki-plytowe.html

Wiele osób go używa ale trzeba mieć jakąś sensowną pompę do tego. Na pewno pralkowe odpadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, grawitacyjnie leci jak głupie i nie trzeba nic przepychać. Jak na razie z wymiennika korzystałem tylko 3 razy ale jestem mega zadowolony. 

 
Mam ten sam co kolega jac007 - LINK

 

Jedna sprawa co do firmy PROMAG, jeśli zamówisz coś co jest akurat na "testach szczelności" to nie czekaj jak ja tylko wymieniaj na coś dostępnego od ręki. Ja miałem niby czekać tylko 2 tygodnie ale poczekałem 6 tygodni i po drodze była masa nieprzyjemnych maili. Być może mi się źle trafiło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.