Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

hmm, ale poza tym coś z nim jest nie tak? bo cena jak za szklankę z Ikei :)

 

http://sklep.krosno.com.pl/glowna/1183-szklanka-do-piw-rzemieslniczych-400ml.html- to są chyba te nowsze bez przyczepiania się o podróbę ale te z gazetki są fajniejsze :)

Edytowane przez nike21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te ipa glass i te nowe.Nowe lepiej wykonane te  ala ipa glas cienkie i krzywe w wiekszości

jutro podlece do Makro, jak będzie badziew jak piszesz to zamówię z Krosna te nowe. 

 

dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Makro w Kielcach - kupiłem i są to te stare modele :) Czyli pewnie wyprzedaż z magazynu. Mało było - wziąłem 2 kartony, zostały jeszcze tylko 3 (chyba, że nie wszystko wyłożone). Jakościowo bez szału - szkło cienkie, rant w większości kufli krzywy. Cena rekompensuje - nie wiem czego się spodziewaliście za 5zł :P Przecież możecie sobie kupić oryginał za 69zł za 2 szt.

 

Na sklepie Krosna są już te nowe, moim zdaniem brzydsze ;)

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Makro w Kielcach - kupiłem i są to te stare modele :) Czyli pewnie wyprzedaż z magazynu. Mało było - wziąłem 2 kartony, zostały jeszcze tylko 3 (chyba, że nie wszystko wyłożone). Jakościowo bez szału - szkło cienkie, rant w większości kufli krzywy. Cena rekompensuje - nie wiem czego się spodziewaliście za 5zł :P Przecież możecie sobie kupić oryginał za 69zł za 2 szt.

 

Na sklepie Krosna są już te nowe, moim zdaniem brzydsze ;)

 

 

Nowe faktycznie wyglądowo gorsze ale za to jakość dużo lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć byłem dzisiaj w makro (Warszawa - Bielany) i była cała szafa tych szklanek, dodatkowo myślę że ciekawy artefakt znalazłem w dziale z browarami którym się przeszedłem szukając jakiś kraftów, otóż taki oto zestawik za 22zł

post-14884-0-05848100-1461273397_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć byłem dzisiaj w makro (Warszawa - Bielany) i była cała szafa tych szklanek, dodatkowo myślę że ciekawy artefakt znalazłem w dziale z browarami którym się przeszedłem szukając jakiś kraftów, otóż taki oto zestawik za 22zł

Potwierdzam, też nabyłem przy okazji kupna IPA Glass :)

Oprócz Grodzisza były jeszcze dwa zestawy:

- Komes - 4 piwka: Podwójny, Potrójny, Poczwórny, Porter + do tego goblet - coś koło 26-28zł

- Fotruna - 5 piwek + pokal - ceny nie pamiętam, ale zbliżona do dwóch pozostałych

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć byłem dzisiaj w makro (Warszawa - Bielany) i była cała szafa tych szklanek, dodatkowo myślę że ciekawy artefakt znalazłem w dziale z browarami którym się przeszedłem szukając jakiś kraftów, otóż taki oto zestawik za 22zł

Kupilem wczoraj w carrefourze za 19,99zl.

 

Byly rowniez zestawy Komesow i Miloslawia + szkla.

 

 

Nie wiem czy to promocja czy nie ale w cenie 2.59zl

IPA Brok

Stout Brok

Brown Ale Brok

Bezglutenowe z Broka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to promocja czy nie ale w cenie 2.59zl
  • IPA Brok
  • Stout Brok
  • Brown Ale Brok
  • Bezglutenowe z Broka

Były też w Netto w promocji. Szału oczywiście nie robią, ale za tę cenę dla mniej wymagającego gościa na imprezie lub na grilla powyżej któregoś piwa to będą OK :).

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sklepie internetowym KHS ( krośnieńskie huty szkła ) jest dzień darmowej wysyłki ( 23-25.04 ).

 

ich szkło do piwa jest jak dla mnie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humulus Lupulus to chmiel zwyczajny, ja bym się nie odważył nim chmielić. Jeszcze miesiąc temu można było kupić wiele "markowych" po 8 zł a przy zakupie 3 sadzonek czwarta gratis. Warto poczekać i liczyć, że ktoś wrzuci aukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Humulus Lupulus to chmiel zwyczajny, ja bym się nie odważył nim chmielić. Jeszcze miesiąc temu można było kupić wiele "markowych" po 8 zł a przy zakupie 3 sadzonek czwarta gratis. Warto poczekać i liczyć, że ktoś wrzuci aukcję.

 

Niby tak, ale tam jest też napisane "Nugget" - może to jednak "markowy" chmiel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Humulus Lupulus to chmiel zwyczajny, ja bym się nie odważył nim chmielić. Jeszcze miesiąc temu można było kupić wiele "markowych" po 8 zł a przy zakupie 3 sadzonek czwarta gratis. Warto poczekać i liczyć, że ktoś wrzuci aukcję.

 

Niby tak, ale tam jest też napisane "Nugget" - może to jednak "markowy" chmiel?

 

Tu poruszony temat był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.