Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy ktoś może zapytać twórcę programu kiedy ukaże się nowa wersja i czy planuje upgrade czy też nową wersję programu trzeba będzie kupić "od nowa".

 

Coś się wyjaśniło w temacie?

 

 

Napisałem ale póki co odpowiedzi brak. Jeśli odpisze, dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na informację trzeba poczekać konstruktor poza krajem. Z informacji uzyskanych sprzęt wykonał jedną warkę albo co najmniej jedną to jest do ustalenia po przyjeździe na święta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety na informację trzeba poczekać konstruktor poza krajem. Z informacji uzyskanych sprzęt wykonał jedną warkę albo co najmniej jedną to jest do ustalenia po przyjeździe na święta. 

Daj znać jak się czegoś więcej dowiesz na temat tego sprzętu. Mnie osobiście interesuje, czy ten system grzania doprowadza brzeczkę do wrzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Czy ktoś może zapytać twórcę programu kiedy ukaże się nowa wersja i czy planuje upgrade czy też nową wersję programu trzeba będzie kupić "od nowa".

 

Coś się wyjaśniło w temaWcie?

 

Napisałem ale póki co odpowiedzi brak. Jeśli odpisze, dam znać

 

Wiadomo już coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czy ktoś może zapytać twórcę programu kiedy ukaże się nowa wersja i czy planuje upgrade czy też nową wersję programu trzeba będzie kupić "od nowa".

 

Coś się wyjaśniło w temaWcie?

 

Napisałem ale póki co odpowiedzi brak. Jeśli odpisze, dam znać

 

Wiadomo już coś?

 

 

 

Brad nie odpisał, ale wiadomo ;-).

Zguglowałem na szybko, wpadłem na faq beersmith: (http://beersmith.com/faq/)

 

 

 

 

10. What is your Update/Upgrade Policy?
  • All minor version updates such as 2.1, 2.2, 2.3, etc… will be available for free.  Major upgrades (version 2.3 to 3.0 for example) will require a new registration.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić :D Takie mieszadło wyrwałem na allegro za 94 PLN

To jest ta aukcja która została odwołana mimo licytacji ? Sprzedający napisał w komentarzu ze odwołuje licytacje bo urządzenie ma wadę i zostanie wystawione jeszcze raz

Obserwowałem podobną ofertę ale już się nie pojawiła

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację. Aukcja została odwołana bo wystawiający zauważył, że po włączeniu urządzenia obroty są bardzo szybkie i trzeba chwilkę po czekać żeby je unormować. Urządzenie zostało wystawione drugi raz. Do tego za free dołączył kolbę, zlewkę i coś tam jeszcze. Myślę, że jak na taką małą wadę urządzenia to bardzo dobra cena. Ps. myślę, że naprawa obrotów nie będzie kosztowna. Urządzenie samo w sobie jest proste jak budowa cepa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest :) Nie wiem czy nawet jest u mnie jakieś laboratorium w mieście. Poza tym jak się sprawdzi ceny mieszadeł w sklepie to najtańsze jakie znalazłem to kosztuje 568 zł. Wolałem kupić takie używane niż te robione z wiatraczka od komputera :) Wcześniejsza aukcja w jakiej brałem udział to była aukcja mieszadła z czasów PRL. Miało funkcję podgrzewania. Zostało wylicytowane na 264 zł jak sie nie mylę. Była też możliwość zakończenia aukcji przed czasem za 120 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.