Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Taka marynka, lubelski czy halertauer sadzony w ogródku, bardzo odbiega od tego kupowanego w sklepach? Nie chodzi mi tutaj o dyskusję typu wyższość piwa domowego nad koncernowym( ;) ), tylko czy warto się bawić w jedną czy 3 sadzonki? Czy ten chmiel będzie chociaż trochę tak dobry jak kupowany w sklepie?

Chodzi mi po głowie zrobienie piwa mojego regionu z wody źródlanej, to i chmiel by się przydał :D. Sorry, że w tym temacie, ale skoro się wypowiedzieli sadzący...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka marynka, lubelski czy halertauer sadzony w ogródku, bardzo odbiega od tego kupowanego w sklepach? Nie chodzi mi tutaj o dyskusję typu wyższość piwa domowego nad koncernowym( ;) ), tylko czy warto się bawić w jedną czy 3 sadzonki? Czy ten chmiel będzie chociaż trochę tak dobry jak kupowany w sklepie?

Chodzi mi po głowie zrobienie piwa mojego regionu z wody źródlanej, to i chmiel by się przydał :D. Sorry, że w tym temacie, ale skoro się wypowiedzieli sadzący...

Od jakiegoś czasu staram się , nie raczej większość piw robię na swoich chmielach i .... nie żałuję a ni minuty ;) . Lepiej mieś swój świeży Lubelski czy Hillertauer niż jakiś zatęchły dwu-trzyletni granulat ze słomą 50/50  . Posadzisz , zbierzesz plon , dopiero pogadamy :cool: . U mnie swoich 5 odmian i jeszcze co nieco z niemowni co roku dostaję . Tak że mam co z czym porównywać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam razem z taboretem gazowym - nie ma problemu

https://lh5.googleusercontent.com/-P8ZENg6nTuw/UakPGANGbtI/AAAAAAAAAfM/v3itNbibaeM/w487-h649-no/brow+3.jpg

 

Ale za te pieniądze nie kupowałbym, bo więcej komplikacji niż korzyści - swój keg wyhaczyłem za 50 zł chyba..

Edytowane przez Swiaderny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś może zapytać twórcę programu kiedy ukaże się nowa wersja i czy planuje upgrade czy też nową wersję programu trzeba będzie kupić "od nowa".

Pytaj ;). Gość zawsze odpowiada.

Brad Smith <beersmith@beersmith.com>
Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/browar-zbiornik-z-dnem-miedzianym-nowy-pojemnosc-300l-profesjonalny-CID767-IDe3fXf.html#e7f2db5c28 -ktoś z forum zrobił to coś?? profesjonalny sprzęt. Nie mam nic do bolka spz10 ale jak to się ma z tą grzałką i taboretem 21 kw. Ta wielkość to już chyba trzeba coś innego. Jutro rozwieję pewne wątpliwości i zadzwonię i podpytam o te cudo. 

Edytowane przez Brzytwiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena   jak za taki sprzęt to jest dobra , trochę mało informacji o schemacie procesu   zacierania i warzenia ale myślę że te grzałki   to do zacierania a ten palnik do warzenia.

Wysładzanie to trzeba robić do jakichś beczek czy czegoś innego i po wyczyszczenie zbiornika przetoczyć z powrotem do kadzi.

Jak zadzwonisz i dopytasz to wszystko się wyjaśni.

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.