Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

http://sklep.krosno.com.pl/glowna/1147-szklanka-do-piw-rzemieslniczych-400ml.html

 

 

Polska wersja IPA glass - cena super.

Prócz tego trochę droższy ładny kieliszek degustacyjny

 

 

 

Furio zakupiłeś dany zestaw ? Możesz coś o nim powiedzieć ?

 

Za tę cenę to sądzę że warto, bardzo ładny zestaw. Małą wadą jest jak pisał FurioSan cienkie szkło ale przecież nikt chyba nie będzie ich używał do żonglerki.

 

Nie miałem w ręku - ale już zamówiłem 

rejestrując się i zapisując do newslettera 8% rabatu

dodatkowo dziś i jutro wysyłka zamówienia powyżej 100PLN za free :)

 

Wpieram KHS - nigdy nie zawiodłem się na ich produktach - tyle że zwykle kupuje serie handmade

 

Jak szkło będzie w ręce to powiem co i jak :)

 

 

zamowione w sobote dzis odebrane - szklo nie jest cienkie - standardowe jesli choodzi o szklanki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypadają w porównaniu ze standardowym IPA Glass? Przyznam, że za każdym razem myjąc te szklanki mam wrażenie, że pękną od zbyt mocnego strumienia wody. Tą do stouta już przy myciu straciłem.

 

Swoją drogą cena super. Gdzieś widziałem zestaw dwóch szklanek za chyba 60 zł + wysyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do szkła z Krosna 
Al la IPA glass sprawia wrażenie porządnego, kolega który miał w ręku też oryginalny IPA glass twierdzi że oryginał  jest wykonany z wiele cieńszego szkła (ja mam porównanie tylko do craft master one z Rastal i wg mnie grubość szkła jest na podobnym poziomie, może z KHS ciut grubsze). Kształtem trochę się różni wyrób z KHS od oryginału, i jak dla mnie szkoda, że nie ma naniesionych cech 0,3 i 0,4.

Jak ktoś chce/potrzebuje mogę wstawić jakieś fotki.

Edytowane przez sekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadra plastikowe prosto od producenta albo importer (przynajmniej na to wygląda) 30l - 14,78zł dostępne też inne pojemności, lokalizacja Tychy

 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5390802579&reco_id=40ba2921-09e9-11e5-9071-fa163efa8923&ars_rule_id=802&ars_socket_id=33&ars_source=ars

Edytowane przez camilos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem   beczki od gościa ze Strzegomia 2-e szt białe po 25 zł i 3 takie zielonkawe po 10 zł. Ogłoszenie z tablicy. Oczywiście bez zaworków ale z pokrywkami. Każda 50l.

Edytowane przez quhcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajna oferta tylko czy ta butla nie jest troche za duża?

Nie w wielkości problem, tylko w braku legalizacji. Może być problem z napełnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko podałem linka ,wiadomo kto ma chęć to kupi (już kupił) a komu nie pasuje to nie kupuje w opisie  było że nie ma legalizacji więc widziały gały co brały

a butla do celów piwowarskich jest bardzo dobra

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko podałem linka ,wiadomo kto ma chęć to kupi (już kupił) a komu nie pasuje to nie kupuje w opisie  było że nie ma legalizacji więc widziały gały co brały

a butla do celów piwowarskich jest bardzo dobra

To jest całkiem dobra oferta.

Kompletna butla z zegarami - za śmieszne pieniądze.

Legalizacja butli - żaden problem - kto potrzebuje (ze względu na działalność, porządek w papierach, etc...) ten zrobi - i po krzyku.

Dla amatorów martwienia się, czym się da - byle tylko się martwić: kto z panów orientuje się co do podstawowej różnicy pomiędzy składowaniem sprężonego powietrza - a składowaniem sprężonego CO2...?

Zawsze warto wiedzieć to, co warto wiedzieć... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podstawowa różnica to że CO2 składuje się w stanie ciekłym co powoduje przy podgrzewaniu znacznie szybsze zwiększanie ciśnienia niż standardowe sprężanie izochoryczne? Dlatego więc mamy zawór bezpieczeństwa który w przypadku podgrzania takiej butli zahamuje wzrost ciśnienia na rozsądnym poziomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.