Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ten to ma dobrze ...... w głowie nasrane  ostatnio widziałem na promocji po 4.99 :)

 

To jeszcze nic:

http://olx.pl/oferta/butelki-z-kapslem-ceramiczno-sprezynowym-CID628-ID8PexL.html#e81f7919fb

:)

 

 

To jeszcze nic, Kiedyś na targu staroci pani miała ze trzy takie puste :)

Pytam po ile, bo chciałem do podpiwka kompletować a ona mi że po 10 za sztukę :)

Jak jej powiedziałem ze w sklepie obok pełne są po 3-4 złote to się obruszyła i nie chciała ze mną już gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam do sprzedania kilka pozycji z anglojezycznej literatury piwowarskiej, na allegro obecnie to:

 

http://allegro.pl/designing-great-beers-i5284362308.html

 

oraz:

 

Brewing Classic Styles - 35PLN

Farmhouse Ales - 30 PLN

Brew Like a Monk - 30 PLN

Clone Brews - 30PLN

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany kilkoma pozycjami to ceny do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/sprzet-do-piwa-CID619-ID7yLcd.html#c76bc1d86f

Osprzęt do wyszynku Tychy, 390zł:

"Sprzedam komplet urządzeń do nalewania piwa

1-Głowice do nabijania kegów -szt 2
2-Glowica do mycia węży -szt 1
3-Reduktor na butlę CO2 podwójny -szt 1
4-Butla CO2 mała /wys ok. 60 cm./-szt 1
5-Koluma do nalewania/mosiężna/ -szt 1
6-lustro barowe czarna rama ,zlote logo GOLD FASSL43x63 cm. 
Sprzęt nie jest z wyposażenia przez browar, jest zakupiony prywatnie. kaseton gratis."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie allegro, ale dzisiaj przeglądając FB natknąłem się na śrutowniki za 91 zł: (coś link mi wywala to w takiej formie zapodam.

 

Śrutownik stołowy uniwersalny 1 kg za 91 zł

 

Sklepu nie znam i nie wiem czy jest godny polecenia, ale stołowy śrutownik w tej cenie to raczej gratka, chyba że jest badziewnie wykonany.

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł do mnie dzisiaj dokładnie taki, biowinowski. Wygląda OK - przetestowałem na owsie jedynie. Za słód zabiorę się raczej nie wcześniej niż w połowie czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I czy nie jakaś lipa

ale, że dlaczego?

Toż ta cena jest raczej normalną (porównując do podobnych wyrobów tego typu), a to że branżowe sklepy sprzedają/sprzedawały o wiele drożej świadczy tylko o tym raczej, że ktoś postanowił "dobrze" zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I czy nie jakaś lipa

ale, że dlaczego?

Toż ta cena jest raczej normalną (porównując do podobnych wyrobów tego typu), a to że branżowe sklepy sprzedają/sprzedawały o wiele drożej świadczy tylko o tym raczej, że ktoś postanowił "dobrze" zarabiać.

 

 

No wiesz wszędzie cena 250 zł to 91 zł wzbudza jednak podejrzenia... ;) Ja tam mam Breferma używam od ponad 140 warek bardzo sobie chwalę więc jeżeli jest taki sam to wszystkim gorąco polecam ten śrutownik ;) Druga sprawa sklep dość mało znany jakiś nowy, ale dobrym zabezpieczeniem jest kupienie przez allegro, gdyby to był jakiś wałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie cena 250 zł to 91 zł wzbudza jednak podejrzenia...

hmmm... podatkowe?

 

 

ale dobrym zabezpieczeniem jest kupienie przez allegro, gdyby to był jakiś wałek.

no przeca jeden już kupił i dostał.

 

No i każdy oczy i rozum ma, a ryzyko... zawsze musi być ;)

 

EDIT

BTW, też używam porketa :)

Edytowane przez Dr2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwiązanie zagadki jest dość proste.

Trzeba rozróżnić Biowin od Breferm :)

jak wejdziecie na stronę sklepu, po wpisaniu frazy śrutownik ukażą Wam się dwa śrutowniki. Jeden "podejrzanie tani", drugi "w cenie chcących dobrze zarobić" :)

Co do samego sklepu, znam właściciela i żadnego wała nie powinniście się obawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie potrzeby można obejrzeć towar w sklepie w Gdańsku. Ludkom w Gdańska odpada także przesyłka.

 

Witam

 

Zapraszam do naszego sklepu w

Gdańsku Wrzeszczu  ul. Grunwaldzka 76/78 lok 01

(skrzyżowanie z Jaśkową Doliną – wejście od Jaśkowej w bramie)

pon.-pt. 10:00 do 18:00

 

Artur Nowicki

Edytowane przez santa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dany śrutownik u Pana Artura Nowickiego.

Przed zakupem wysłałem zapytanie o ten śrutownik, dlaczego jest taki taki w stosunku do innych ;)

Odpowiedź: Śrutownik Biowinu jest taki sam jak Brewferma. Jedynie czym się różnią to ..... wagą. Tańszy jest lżejszy.

 

Więcej napiszę na ten temat, jak go przetestuję. :) A jeśli mi się nie spodoba, to mogę go zwrócić w ciągu 14 dni ;P :)

 

Na zdjęciach co zamieścił HerrOs, to nie wygląda aż tak źle :) Być może wytrzyma trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.