Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Zmieści sie keg?

Podwójna kobra więc dwa muszą być (nieistotna pojemność). Anteks, coś ostatnio jesteś grymaśno-marudny :(

 

Kurtularnie tylko zapytywałem

ps Nie chce mi się teraz iść do piwnicy, ale te 20l sa chyba ciut niższe

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zmieści sie keg?

Podwójna kobra więc dwa muszą być (nieistotna pojemność). Anteks, coś ostatnio jesteś grymaśno-marudny :(

 

Kurtularnie tylko zapytywałem

ps Nie chce mi się teraz iść do piwnicy, ale te 20l sa chyba ciut niższe

 

Dotarł do mnie kegerator,rozmiar trochę mnie przeraził,wejdzie nawet pięćdziesiątka.

post-4589-0-65389300-1427698245_thumb.jpg

post-4589-0-10658300-1427698281_thumb.jpg

post-4589-0-88311800-1427698291_thumb.jpg

post-4589-0-90559100-1427698303_thumb.jpg

Edytowane przez indianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kilogram wychodzi 64 zł - chętnie wziął bym kilo, może zrobimy zrzutkę w parę osób i kupimy taki pięciokilowy ładunek?;D

 

Chętnych proszę o PW, z braku czasu nie zaglądam na Forum tak często, jak bym chciał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kilogram wychodzi 64 zł - chętnie wziął bym kilo, może zrobimy zrzutkę w parę osób i kupimy taki pięciokilowy ładunek?;D

 

Chętnych proszę o PW, z braku czasu nie zaglądam na Forum tak często, jak bym chciał ;-)

 

 

 

Przed zakupem zapytajcie o rok produkcji peletu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem do sprzedającego czy to jest z 2013 czy z 2014 (czytałem gdzieś, że z 2013 był słaby). 

 

Po za tym zamówienie grupowe ma sens raczej tylko między piwowarami którzy mieszkają niedaleko siebie (dodając koszty wysyłki do każdego, słabo by się to opłacało).

 

 

Są może zainteresowani zakupem jacyś piwowarzy z Krakowa?? 

Edytowane przez grigor51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alfa to z 2014 też mają tyle. Poczytałem trochę i wynika z tego, że w 2013 był słaby (zawał zapach porzeczka/koci mocz, mętność), ale jeżeli jest to 2014 to się opłaca bo zamiast 179 zł za 1kg (kupując po 100 g) można kupić to samo za 68 zł za 1kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo Ja mam zamiar kupic, ale chciałem przeznaczyć max 120 za 1 keg.

 

Pisałem z tym gościem , za kegi po pepsi życzy sobie 120 zł. Podobno są w dobrym stanie. Chciałem trochę jeszcze stargować na 4 sztukach, ale nie da rady ... do tego 25 zł za wysyłkę

http://olx.pl/oferta/sprzedam-kegi-beczki-po-piwie-i-pepsi-od-120-zl-CID619-ID3eGDw.html#a963f5b976;promoted

Edytowane przez Krzycho_gd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.