Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Może być?

Designed for sanitary use water heating

Nie

 

Może byś to uzasadnił?

Sanitary water czyli taka do podmycia tyłka po skręceniu beza, no ale fakt - ja ci do kufla zaglądać nie będę.

 

Druga sprawa to nie wiem dlaczego ja mam coś ci udowadniać z linków które ty wklejasz - to że nie umiesz po angielsku to nie mój problem.

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem, dlatego

Może być?

Designed for sanitary use water heating

Nie

 

Może byś to uzasadnił?

Sanitary water czyli taka do podmycia tyłka po skręceniu beza, no ale fakt - ja ci do kufla zaglądać nie będę.

 

Druga sprawa to nie wiem dlaczego ja mam coś ci udowadniać z linków które ty wklejasz - to że nie umiesz po angielsku to nie mój problem.

 

Nie umiem, dlatego pytam się. Ale ty to błysnąłeś, nie ma co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też uzasadnij tę "gęstość mocy"!

 

 

 

CAMCO 4,5 kW jest krótsze a jest grzałką ULWD!

ja zadałem Ci tylko pytanie.

IMHO, moc ok. 4kW na takiej długości grzałkach nie pozawala nazwać ich "ULWD", ale jeśli ktoś uważa, że napis producenta jest ważniejszy niż rozsądek, fizyka i geometria to...

"kto bogatemu zabroni". :smilies:

 

BTW, obie wspominane grzałki mają podobne deklarowane wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też uzasadnij tę "gęstość mocy"!

 

 

 

CAMCO 4,5 kW jest krótsze a jest grzałką ULWD!

ja zadałem Ci tylko pytanie.

IMHO, moc ok. 4kW na takiej długości grzałkach nie pozawala nazwać ich "ULWD", ale jeśli ktoś uważa, że napis producenta jest ważniejszy niż rozsądek, fizyka i geometria to...

...

 

A gdzie ja nazwałem tę grzałkę chińską ULWD?

 

Ale widzę, że niektórzy na tym forum zachowują się jak Gołota po ciosach Tysona, zamroczony, nie wie o co chodzi, ale próbuje jeszcze ugryźć. Tu kończę, bo niczego rozsądnego się tu nie dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ja nazwałem tę grzałkę chińską ULWD?

 

 

 

Ale widzę, że niektórzy na tym forum zachowują się jak Gołota po ciosach Tysona, zamroczony, nie wie o co chodzi, ale próbuje jeszcze ugryźć.

nie nazwałeś tej chińskiej ULWD, a ja tylko sugerowałem Ci, że są one bardzo podobne do siebie parametrami i jak na moją wiedzę to żadna nie powinna być określana jako ULWD bo na ok 60cm długości elementu grzewczego będzie się wydzielać ok 4kW mocy (ok 66 W na każdy cm bieżący),

Jeśli Twoje doświadczenie i wiedza mówią Ci, że to jest ulta-mało to chyba piszemy tu o grzałkach do rozpalania grilla, a nie podgrzewania wody/brzeczki.

BTW, chyba też skończę ten off-top bo na prawdę nie umiem fizyki i geometrii zmienić, a do drugiego zdania się nie odniosę (bo mi się nie chce, nie warto, nie ma po co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie chłopaki , po co te złośliwości ? Easy ...

 

A i już bez przerwy nie gadacie o tym google bo jak tak wszyscy wszystko w google będą szukać to na forach strach się będzie odezwać a i fora umrą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobry leszek na 10-12L warki.

Bret - not everyone knows You're trying hard, those who do keep their fingers crossed, yet if You're not sure of a sentence try to process it through someone else before publishing, as me personally don't have a damn clue where did You get that "leszek" from in a wider context of a whole, most possible original sentence :D

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo warzyłem metodą BIAB, tylko że ja miałem worek poliestrowy.

Używałem go do garnka 30 litrowego na palnik i w kociołku lidlowskim. Można będzie uzyskać 20 litrów wybicia na tym sprzęcie.

Tylko czym planujesz "uszczelnić" kosz?

Edytowane przez pershi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobry leszek na 10-12L warki.

Bret - not everyone knows You're trying hard, those who do keep their fingers crossed, yet if You're not sure of a sentence try to process it through someone else before publishing, as me personally don't have a damn clue where did You get that "leszek" from in a wider context of a whole, most possible original sentence :D

It MAY be the case that he's replying to le_szek... but I'm not sure and it MIGHT be just a coincidence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULWD nie jest wazne. LWD jest dosc, i HWD moze nie jest problem.

 

+1. Też tak dzisiaj sądzę i myślę, że większość uświadomionych piwowarów. Notabene nie zmieniając fizyki i geometrii gęstość mocy dla tej chińskiej grzałki to ok. 18 W/cm2. Czyli może nadawać się do mojego nowego projektu eBIAB'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.