Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Zrób sobie prezent na Święta w dobrej cenie:

1001 piw, których warto spróbować

 

Dostałem taką w zeszłe święta. Tylko dla maniaków encyklopedii. Piwem wartym spróbowania jest np Łomza czy Perła . Już sam podział piw w spisie treści na bursztynowe, ciemne, białe, jasne i specjalne wiele mówi o poziomie wydawnictwa. Ładnie wygląda na półce i tyle. Zamiast wydawać kasę lepiej wejść na beeradvocate lub podobną stronkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na używany garnek z przypalonym spodem bez pokrywki trochę drogo. Można mieć nowy już za niecałe 600 zł http://allegro.pl/garnek-nierdzewny-z-pokrywa-poj-100-l-sr-50cm-i4890091542.html . Ewentualnie jak ktoś ma pokrywę albo planuje zrobić pokrywę do mieszadła to można się potargować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie opłacalne, z cłem i wysyłką wychodzi 240+.

http://twojbrowar.pl...ik-stolowy.html

 

Wysyłka zawiera opłaty celne ;)

 

A może nie.. :ble:

Raczej nie... natomiast można liczyć na farta i zadeklarować paczkę jako "gift" - może akurat się uda i nie trafi na celników ;) Chociaż takie wałki to raczej z Chin :)

Edytowane przez ThoriN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamerykanery nie bawią się w giftowe wysyłki,a nawet jeśli to opłaty celne i tak pobierają. Przy dzisiejszym kursie dolara to taniej jest kupić śrutownik w TB albo gdzie indziej w Polsce.

 

e tam opłaca się nie opłaca

 

pozostaje jeszcze wartość nie materialna:

- satysfakcja z wych.jania kogoś

- tematy do opowieści dla szwagra przy kielonku ( jak to ja kogoś w... albo jak się nie dali wy.... )

- splendor i podziw na forum

- itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.