Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czy to rzeczywiście taka okazja?

Cały sprzęt wygląda trochę mało atrakcyjnie... Wydaje się też trochę mało miejsca w środku.

 

Nikogo do niczego nie namawiam, mi wydaje się dość atrakcyjne jak na cenę do negocjacji, ale to tylko moja opinia.

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...4551014345.html

co o tym myślicie??

Cena z przesyłką za kilogram to 9,50 zł, a nie jak np. w homebeer 1kg=15 zł bez przesyłki..

Pisałem do faceta ponoć bez dodatków czysty

 

Kupuję nadwęglan u tego sprzedawcy już od 2 lat i jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko uważać na koszty przesyłki. Co prawda w tym przypadku nie powinno być problemu, ale jak kupowałem 2kg piro w opakowaniach 1kg, to policzył mi 2x koszt przesyłki 1kg, a nie koszt przesyłki 2kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Obecny system obliczania cen przesyłki jest zupełnie skaszaniony i nie bierze pod uwagę wagi przedmiotów, więc nie zawsze da się stworzyć prawidłowy cennik. Sam sprzedawca wyraźnie pisze by skontaktować się z nim przy zakupie większych ilości w celu podania kwoty przesyłki.

Ale to już się robi offtop jak się patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...4551014345.html

co o tym myślicie??

Cena z przesyłką za kilogram to 9,50 zł, a nie jak np. w homebeer 1kg=15 zł bez przesyłki..

Pisałem do faceta ponoć bez dodatków czysty

 

2 razy odbierałem od tego sprzedawcy towar, miła obsługa, towar bez zastrzezeń więc polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba tylko uważać na koszty przesyłki. Co prawda w tym przypadku nie powinno być problemu, ale jak kupowałem 2kg piro w opakowaniach 1kg, to policzył mi 2x koszt przesyłki 1kg, a nie koszt przesyłki 2kg.

 

Kupuję chemię u tego Sprzedawcy.

Ostatnio zakupiłem nadwęglan, NaOH i kwasek cytrynowy. Wybrałem koszty dostawy według wyliczeń serwisu i na taką kwote poszedł przelew.

Na nastepny dzień dostałem maila od sprzedawcy, że mam nadpłatę w przesyłce, oraz pytanie, czy życzę sobie zwrot pieniędzy, czy coś domawiam.

Wybrałem druga opcję. Tak więc polecam zakupy w Provi-Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci Real od dnia dzisiejszego są w sprzedaży garnki z nierdzewki "Made in China" o pojemności do 15L, który to taki garnek kosztuje 18zł. Kupiłem 2 sztuki cienka blacha ale do kleikowania i jako grant idealne. Może ktoś szuka czegoś podobnego to warto. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem się Real żeby zobaczyć te garnki. Faktycznie te garnku za 18 zł/kg to praktycznie papier, tanie garnki z Ikei które mam są grubsze :) Do tego brak pokrywki. Ale coś za coś, garnek 15l wychodził około 19 zł.

 

Ale są także garnki Tadar (solidne, grube dno, pokrywka), 28 zł / kg. U mnie były tylko max 15l i tak sobie kupiłem, po wadze wyszło 75 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.