Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

A jakie pojemności?

Wszystkie jakie do tej pory tam spotkałem (za wyłączeniem takich prostych kufli) miały pojemności mniejsze niż 0,5L, tak pomiędzy 0,33-400ml

no dokładnie jakieś takie dziwne ,tulip jest większy bo wchodzi mi prawie cała butelka po "groszu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie drogi ten garnuszek, według mnie nie kalkuluje się. Ja za 300 zł kupiłem garnek nierdzewny 50 litrowy. Teraz po kilku warkach wydaje mi się że najlepszy byłby 70 litrowy ( taki duży garnek ma dużą średnicę, co ma zaletę bo jest łatwiej i szybciej go zagrzać - nawet na zwykłej kuchence bo wszystkie palniki go grzeją ). Jest też komfort warzenia dowolnej wielkości warek ( no powiedzmy do 60 litrów na taborecie gazowym i do 40 litrów na kuchence - na większości standardowych kuchenek gazowych nie można stawiać większego ciężaru jak 40 kg ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno i nie aukcje, ale..

 

W Tesco (przynajmniej w Kielcach) dostępne są/były lodówki turystyczne 24L za 19,99zł. Ja swoją kupiłem ze dwa dni temu za 29,99zł - podnieśli cenę, bo dobrze szły :) Cena wyjściowa była na poziomie 49,99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Internet, ale może kogos zainteresuje: w Tesco są dostępne 15-litrowe wiadra przeznaczone do spożywki z podziałką oraz uchwytem. Co prawda bez pokrywki, ale można zaimprowizować :)

Cena 8zł.

225184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Przy ostatnim warzeniu mój wysłużony, emaliowany garnek spadł na podłogę i mocno się po obijał. Odpryski są straszne, pora pogrzebać ten złom. Z tej okazji noszę się z zamiarem kupna nowego garnka i zależy mi na produkcie z górnej półki.

Po wczorajszym, kilkugodzinnym przeglądaniu ofert wyłoniłem zwycięzcę:

http://www.robin.pl/garnek-wysoki-silver

Czy ktoś z Was posiada ten typ garnka? Jakieś opinie? A może kupiliście coś równie dobrego albo lepszego za niższą cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.