Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Ale co allegro ci kasy nie oddało? W przypadku jak nie otrzymałem towaru od sprzedawcy, zwracali mi pieniądze, a dalej oni się bawili w odzyskanie pieniędzy od danego użytkownika. O użytkowniku sawanna jestem trochę zdziwiony do tej pory kupiłem u niego wszystkie soje kegi i dochodziły, może mu się odwidziało cholera wie, ale to nie ty powinieneś się ubiegać o zwrot pieniędzy tylko portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allegro umywa łapki. Jakoś ich program został chyba przeorganizowany, warunkiem zwrotu jest wszczęcie przez prokuraturę postępowania, a tu praktyka pokazuje że prokuratura ma wy...ne na takie sprawy, ja dostałem pismo o odmowie wszczęcia postępowania z powodu "znikomego stopnia szkodliwości społecznej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nagłośnij sprawę gdzieś. Ja nigdy nie miałem problemów z zwrotem pieniędzy przez allegro warunkiem było zgłoszenie tylko na policję, a ona już sama stwierdzała czy idzie do prokuratury, po tym jak wysłałem skan zgłoszenia do allegro dostawałem zwrot. Jakie masz konto? Z pełnymi uprawnieniami? Czy przelewałeś kasę prze PayU? Ja nie dawno robiłem wg tego: http://pomoc.allegro.pl/artykul/26287/czym-jest-program-ochrony-kupujacych i wciągu 40 dni od zakupienia dostałem zwrot kasy za towar którego nie otrzymałem... Pamiętaj, że zawsze od wszystkiego możesz się odwołać, zawsze też możesz zasięgnąć rady Rzecznika Praw Konsumenta i poprosić go o opnie oficjalną na ten temat. Macie dupnego prokuratora skoro takie coś umorzył, u nas z automatu jest zgoda zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto mam chyba zwykłe :/ Zapłata była przez PayU

Ja nie dawno robiłem wg tego: http://pomoc.allegro...rony-kupujacych

Przeczytaj pkt2 z działu "co należy zrobić...."

 

Co do odwołania - dostałem odpowiedź w okolicach długiego weekendu, następnego dnia wyjazd i jakoś tak że cały czas na odwołanie(7 dni) przebiegł pod moją nieobecność.

Prokuratorzy u nas faktycznie są dziwni, jeden był taki co malowanie swastyk na siłę usprawiedliwiał :) ale to już inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dac tyle kasy za zestaw Filipiak, nie słyszałem wcześniej, nadają się do kuchni w małej gastronomi ? :/

 

Nie warto. To szmelc za kosmiczne pieniądze. Tylko ludzi naciągają.

Edytowane przez Poretzky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie allegro ale też dość ciekawa oferta będzie w Biedronce - szkła różnego rodzaju różnej pojemnosći od czwartku:

http://www.biedronka...kie-grillowanie

strona 2

 

A te szkła warte ceny są ? jak myślicie ?

Jakieś małej pojemności są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kegi ciekawe i do polecenia cena jest całkiem przystępna - dwa zakupiłem i są w nie złym stanie co najważniejsze szczelne (jedynie czarne tworzywo lekko zmurszałe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.