Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ja też chyba pasuje coś tu śmierdzi... Zapytałem się o możliwość wysyłki swojego kuriera i za pobraniem dostałem to co wy:

 

witam, kegi pochodzą z ukrainy i są w magazynie. sprzedaję je dla kolegi stamtąd. płatność tylko z góry, ponieważ chodzi o szybką realizację i muszę wszystko wysłać UPSem. foto real mogę zrobić. proszę o adres mailowy.

,Piotr

 

Pytałem też o możliwość wystawienia na allegro to jeszcze nie dostałem odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na własnym doświadczeniu stwierdzam, że plastik tych wiaderek jest kiepskiej jakości i łatwo się kruszy, urwanie się uszu pod ciężarem płynu to norma. (rant ma ostre krawędzie i ciężko się je przenosi pełne bez uszu)

Ciężko też je domyć z tego zapachu. Używam je tylko do mycia sprzętu.

Edytowane przez Kamilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazując na własnym doświadczeniu stwierdzam, że plastik tych wiaderek jest kiepskiej jakości i łatwo się kruszy, urwanie się uszu pod ciężarem płynu to norma. (rant ma ostre krawędzie i ciężko się je przenosi pełne bez uszu)

Ciężko też je domyć z tego zapachu. Używam je tylko do mycia sprzętu.

Dostałem lepszą partię? Używam tylko 3 z 10 zamówionych, ale zapachu nie czuje, nic się nie kruszy, a warki wychodzą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aktualnej cenie też bym się poważnie zastanowił, ja także nie miałem problemów z domyciem, a i zapach jest jak zwykłego wiadra do fermentacji, ale to że łamią się pokrywy to fakt :/ lepsze moim zdaniem były wiadra "od pszczelarza", stosunek ceny do jakości był jak dla mnie bardzo zadowalający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba lepsze wiaderka dostałem, Andrzej Miller pisał, że pokrywy w nich się łamią, przerobiłem już 3 warki w nich i nic takiego nie zauważyłem, nie ma też zapachu pasty po umyciu ich w NaOH. Może były lepsze i gorsze? Ja byłem na miejscu i mogłem sobie wybrać wiaderka więc... Jak podniosą cenę powyżej 12 zł to nie będzie się opłacało ich kupować lepiej już wziąć nowe ze sklepu. Widzę że za dużo osób się pytało o nie to podnieśli cenę!

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajumali gdzieś i chcą się pozbyć jak najprędzej

 

Ja tylko gwoli ścisłości przypomnę, że gdyby sytuacja okazała się realna to kupujący staje się paserem, nawet jeśli nie wiedział o nielegalnym pochodzeniu towaru. Dla sądu wystarczającą przesłanką jest to, że dany przedmiot ma cenę zdecydowanie niższą od normalnej. Jeśli widzimy coś o podejrzanie niskiej cenie to powinniśmy podejrzewać nielegalne pochodzenie. Jeśli taką przesłankę zignorujemy i przedmiot faktycznie okaże się kradziony to powinniśmy liczyć się z ewentualnym wyrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wiaderka do wyczyszczenia http://allegro.pl/uz...4028892995.html

tylko już 2 razy droższe:)

 

Zbojkotujmy tą aukcję niech koleś zejdzie z ceny. Ostatnio pojemniki szybko mu zeszły i teraz przegina z ceną.

Wolny rynek. Jak za szybko zeszły znaczy za tanie. Te na pewno tak szybko nie zejdą, a jak w ogóle nie zejdą to obniży cenę bo to przecież u nich odpad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam chłodnice tego sprzedającego. Sam zakupiłem i jestem bardzo zadowolony

Ja kupiłem od firmy te po 30zł i nie chce mi się liczyć ale chyba podobna długość rurki, tylko że moja niższa a szersza co bardziej mi nawet odpowiada bo robię warki 25L w garnku 50L i ta by wystawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów wiaderka do wyczyszczenia http://allegro.pl/uz...4028892995.html

tylko już 2 razy droższe:)

 

Zbojkotujmy tą aukcję niech koleś zejdzie z ceny. Ostatnio pojemniki szybko mu zeszły i teraz przegina z ceną.

Wolny rynek. Jak za szybko zeszły znaczy za tanie. Te na pewno tak szybko nie zejdą, a jak w ogóle nie zejdą to obniży cenę bo to przecież u nich odpad.

 

Wiec ja się wstrzymuje z zakupem. Zachęcam resztę do tego samego :D

A gościa od kegów zgłosiłem na tablicy. Niech go sprawdzą zanim kogoś oszuka.

Edytowane przez Maverek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równo dwa tygodnie temu kupiłem keg cornelius za 70 zł ze smoczkami. Tak więc okazje się zdarzają. Jednak Klient kompletnie nie był świadomy co sprzedaje. KEG dla pewności odbierałem osobiście. Prawda jest jednak taka, że normą staje się, że te Corneliusy "są po kursie" 150 zł/szt. W najlepszym wypadku 120 zł/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelki Vichy Light.

 

A ja z koleii szukam podobnych butelek ale 0,33 lub 0,25 - ma ktoś namiary gdzie można by kupić takie cuś? Oczywiście w małych ilościach (ok.30-50 szt.)?

No chyba, że jest więcej chętnych to możemy zrobić zrzutkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.