Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie też jestem zainteresowany tymi kegami... Może tak przez pobranie je wziąć dla pewności? Wtedy wysyłka drożej o jakieś 10 zł, a zawsze można jak coś podesłać swojego kuriera.

 

Pytanie czy jest taka opcja bo pisze jedynie o przedplacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już puściłem maila z zapytaniem o numer telefonu, zobaczymy co napisze, i z propozycjami powyżej.

 

No wlasnie myslalem ze jakis slepy jestem i nie widze gdzie jest numer telefonu :) Zobaczymy, troche brzmi to zbyt dobrze zeby bylo prawdziwe, ale jak jest to mamy fajne zrodelko. Pytanie w jakim stanie te kegi, koniecznie jakies foty realne by sie przydaly.

Edytowane przez vald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE W HANDLU NIE MA OKAZJI !!!

Albo to jest niezły przekręt, albo kegi w strasznym stanie skoro zamieścił nie swoje fotki. Możliwe także, że nie ma jeszcze oferowanego towaru. W czasach, gdy kegi kosztują około 150zł, to ta oferta jest mocno podejrzana, choć na pierwszy rzut oka wygląda atrakcyjnie. Dla kupującego wygląda na okazję, ale sami wiecie, że okazje trafiają się niezwykle rzadko. Koleś spokojnie by sprzedał te kegi po 130zł zarabiając 3500zł więcej, czyżby mu się nie chciało, albo ma za dużo kasy?

Widzę na szczęście pewną rezerwę i ostrożność u niektórych Kolegów. Faktycznie trzeba zdobyć dane sprzedawcy i wysłać kogoś na oględziny.

Życzę Wam udanego zakupu i oby moja nieufność była nieuzasadniona. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shooter właśnie po ostatnim temacie w sprawie kegów nabrali ludzie więcej ostrożności stąd nasze podchody i próby ustalenia czy wszystko w porządku. Dla mnie też ta oferta od początku wyglądała trochę podejrzanie, dane niby faceta są z numerem konta i adresem, ale dziwne że nie podał telefonu co jest w sumie najważniejsze. Poczekamy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się skończyło bo nie brałem w tym udziału, ale zastanawia mnie tylko czemu "forum" bojkotowało słód a nie kegi (które w takiej ilości pewnie też nie zostały zakupione/zdobyte w formie legalnej:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajumali gdzieś i chcą się pozbyć jak najprędzej :)

 

Nie wiem jak się skończyło bo nie brałem w tym udziału, ale zastanawia mnie tylko czemu "forum" bojkotowało słód a nie kegi (które w takiej ilości pewnie też nie zostały zakupione/zdobyte w formie legalnej:))

 

Skąd ty to możesz wiedzieć, że były kradzione? Takie przypuszczenia lepiej zachowaj czasem dla siebie, w internecie też obowiązuje prawo o zniesławienie. Masz może jakieś dobre i mocne informacje o tym? Nie rozumiem twojego podejścia... Mierzysz ludzi swoją miarą? Więc oszczędź sobie takich tekstów chwilowo. Jak się dowiemy że były kradzione to ich nie kupię ot co... ale wątpię żeby się dało to sprawdzić, chwilowo gość się nic nie odzywa, ani nikt z okolicy nie zaoferował pomocy.

 

Co do słodu sprawa jest dawno zamknięta, nie ma co jej roztrząsać, gość był tam nie ostrożny kombinował na wszelkie sposoby i nie tylko ze słodem, robił przekręty na innych rzeczach też, a adres którym się posługiwał był fałszywy. Tam sprawa była pewna skąd słód pochodził, gość się tym przechwalał, nie zachowywał umiaru, co niejednokrotnie pokazywał na czacie, a później nie miłymi wiadomościami do administratorów forum i użytkowników... Jego konta zostały pokasowane. Zajęły się też firmy, od których wychodził ten słód i do których miał dojść, więc nic nam do tego. Po za tym kto chciał ten mógł kupić sobie u gościa ten słód nikt ci nie zabraniał i z tego co wiem niektórzy z tego skorzystali.

 

Nie sprawia mi przyjemności pisanie takich tekstów!

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś dobre i mocne informacje o tym? Nie rozumiem twojego podejścia... Mierzysz ludzi swoją miarą? Więc oszczędź sobie takich tekstów chwilowo.

 

Jeszcze pół roku temu nie napisałbyś takiego tekstu, ale odkąd stałeś się moderatorem to strasznie się rzucasz na ludzi i musisz pokazać że jesteś lepszy, nie dziwię się że ludzie odchodzą z tego forum bo powoli zaczyna panować tu klimat jak na bb. Nikogo bezpośrednio nie zaatakowałem ani nie obraziłem, tylko zadałem pytanie dlaczego jedne oferty są od razu besztane a inne nie (choć w obu przypadkach jest duże prawdopodobieństwo nielegalnego źródła).

 

Pozostałych przepraszam za offtop. Tyle w temacie, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś dobre i mocne informacje o tym? Nie rozumiem twojego podejścia... Mierzysz ludzi swoją miarą? Więc oszczędź sobie takich tekstów chwilowo.

 

Jeszcze pół roku temu nie napisałbyś takiego tekstu, ale odkąd stałeś się moderatorem to strasznie się rzucasz na ludzi i musisz pokazać że jesteś lepszy, nie dziwię się że ludzie odchodzą z tego forum bo powoli zaczyna panować tu klimat jak na bb. Nikogo bezpośrednio nie zaatakowałem ani nie obraziłem, tylko zadałem pytanie dlaczego jedne oferty są od razu besztane a inne nie (choć w obu przypadkach jest duże prawdopodobieństwo nielegalnego źródła).

 

Pozostałych przepraszam za offtop. Tyle w temacie, żegnam.

 

Kolego nie oceniaj mnie jak mnie nie znasz. Widzę, że lubisz patrzeć tylko na okładkę książki, a nie w treść. Nie jestem moderatorem i nigdy nim nie byłem, mogę tylko obsługiwać kategorię konkursów i imprez, którą redaguję, nie pokazuje w żaden sposób, że jestem lepszy od innych użytkowników, staram się każdemu pomóc w miarę możliwości i pół roku temu pisałem tak samo jak teraz na forum. Nie lubię po prostu takich pustych oskarżeń, trzeba mieć jakąś podstawę do tego. Nikt może nie pomyślał, że to hurtownia jakaś pozbywa się tych kegów? Pepsi z tego co czytałem zaczyna się powoli wycofywać z takich opakowań na rzecz tańszych i łatwiejszych w obsłudze plastików. Stąd takie ilości w ostatnim czasie pokazują się na rynku, nie tylko na tablicy ale też na allegro to widać. To, że ludzie zaczęli odchodzić z forum nie było związane z tym co piszesz, po za tym większość z nich na dzień dzisiejszy już tu wróciła. Jakie oferty wg. Ciebie są besztane na wstępie? Zapytałem się ciebie czy masz jakieś informacje na temat ewentualnej kradzieży tych kegów, bo może faktycznie coś wiesz na ten temat? Oskarżeniami łatwo rzucać, tak jak w przypadku słodów, ale potwierdziliśmy tam wersje o tym, że pochodziły z nielegalnego źródła, a tutaj nic nie wiadomo. Rok temu nikt by nie sprawdzał gościa czy ma legalnie kegi tylko wszyscy by wzięli od niego na pniu, teraz jak na rynku jest wybór, a ludzie wietrzą interes trzeba uważać i tyle, ale nie rzucać na lewo i prawo oskarżeniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajumali gdzieś i chcą się pozbyć jak najprędzej :)

 

napisałem tak w formie żartu,myślałem że :) na końcu jest wymowne ,fakt może żart nie na miejscu

 

napisałem do gościa z zapytaniem i z zamówieniem ,zero odzewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo i u valda z tego co pisał też zero odzewu, więc chyba można potraktować tą ofertę jako nie poważną i czyjś żart. Zobaczymy jak do jutra nic nie odpowie to trzeba go olać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no też dostałem odpowiedz ,chyba taką ja wszyscy ,mi chodziło o odbiór osobisty i niestety nie ma możliwości więc ... jak dla mnie podejrzane trochę

że to niby dla kolegi i że by szybko poszło i że wszystko UPS,ja jednak podziękuję,możliwe że tracę okazję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam możliwość odebrania "osobiście" przez znajomego i dostałem w odpowiedzi :

 

"witam, kegi pochodzą z ukrainy i są w magazynie. sprzedaję je dla kolegi stamtąd. płatność tylko z góry, ponieważ chodzi o szybką realizację i muszę wszystko wysłać UPSem.

 

,Piotr"

 

chyba ctrl+v używał w odpowiedziach

może by się zebrać i swojego kuriera wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.