Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w Auchan Gliwice kupiłem ostatnią 50 L ale był jeszcze 36 L, no ale to wczoraj. Warto dzwonić i się pytać co mają na sklepie, ja obdzwoniłem 3 zanim znalazłem.

I dzięki za info o tym garze. Gdyby nie ten dział i wy to bym pewnie emalie kupił a tak to mam super stal :)

 

Na jakie numery dzwoniłeś? Mają specjalny dział informujący co mają na stanie a co nie?

 

Wszedłem na stronę Auchan są na niej numery do działu informacji do każdego sklepu. Dodzwoniłem się i poprosiłem o przełączenie rozmowy na odpowiedni dział - dział z garnkami :) a tam już miła pani podeszła do stoiska i sprawdziła dla mnie co jeszcze jest a potem na magazynie bo na stoisku już nic nie było dużego :P , poprosiłem żeby odłożyła i już mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Do końca używania był sprawny i taki pewnie jest ale na wszelki wypadek sprzedaje jako uszkodzony, żeby nie było niedomówień (obecnie nie mam jak do sprawdzić)."

Jak ktoś tak pisze to od razu włącza mi się czerwona lampka ostrzegawcza, jak w przypadku kupna samochodu, którym jeździła niepaląca kobieta. ;) Daję 90%, że jest uszkodzony, bo jak odkręcam dobry i chowam do szuflady to wiem, że jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to i tak drogo wyszło w tej licytacji

 

 

ten wygląda na na nowy i kompletny i wygląda jak mój cornelius:

 

http://allegro.pl/reduktor-co2-argon-do-spawarki-migomat-spozywczy-i3917041636.html

zresztą link do aukcji tego sprzedającego już się tutaj pojawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astrobus kupowalem kiedys taki manometr od tego sprzedajacego i goraco polecam wg. mnie sa nowe bo moj jak przyszedl to mial folie na zegarach i nie widac bylo zadnych otarc

Jak wyskalowany jest manometr na wyjściu?

w l/min czy w bar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astrobus kupowalem kiedys taki manometr od tego sprzedajacego i goraco polecam wg. mnie sa nowe bo moj jak przyszedl to mial folie na zegarach i nie widac bylo zadnych otarc

Jak wyskalowany jest manometr na wyjściu?

w l/min czy w bar?

no pewnie ze w Bar'y

to jest typowo do spożywki reduktor a nie migomatu

jest chyba z mosiadzu i pochromowany to nierdzewka to to raczej nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie problem, to chciałbym także dodać coś spoza aukcji, nie jestem pewien czy to ogólnopolska akcja, dla tych co robią cydry z kartonu, w auchan (Białystok hetmańska )wczoraj widziałem soki tłoczone 3l 9,99pln.

PS. Proponuję wątek przemianować na "ciekawe aukcje, promocje" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.