Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

do takiego taboretu to tylko propan lub butla LPG w wiadro z ciepłą wodą bo inaczej gaz się wychłodzi przez taki pobór fazy gazowej i straci prężność par a tym samym zmniejszy się radykalnie moc palnika.

Podobny efekt obserwowałem przy palniku 7 kW jedynie w sytuacji gdy butla była prawie pusta. Myślisz, że te dodatkowe 2,2 kW zrobi dużą różnicę ?

W sumie sam sobie za kilka dni odpowiem bo już za późno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zależy od gazu LPG, jeżeli będziesz miał kiepski gaz, tzn z ciężkimi frakcjami wyższych węglowodorów to w połowie będziesz miał lód na butli

są dwa wyjścia kupić propan lub zalać butlę na stacji LPG, niby nie można ale na małych stacjach nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są kegi po jakiejś kasacji, na pierwszej fotce widać że maja uszkodzone fittingi (dodatkowo w treści aukcji dopisek ZAWORY BEZ GWINTU !!! MOŻNA UCIĄĆ I ZASTĄPIĆ ZŁĄCZEM SMS LUB ZROBIĆ SZEROKI WLEW...)

kegi pepsi tak samo chyba ze szrotu - z jednej strony mają poprzecinane gumowe uchwyty (patrz ostatnie ostatnie foto, ostatni keg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ofkors, dlatego napisałem że bez szału nadają się co najwyżej na gar, jeżeli chodzi o kegi pepsi to kwestia dopytania o szczegóły, po zdjęciach można stwierdzić tylko to co widać, że jest ich dużo i guma w co najmniej dwóch jest w nienajlepszym stanie

 

Dokładnie, te kegi nadają się na gar idealnie, kupiłem już u tego sprzedającego 4 szt. ostatnio robiłem zamówienie przez tel. cena 140 zł szt. Co do kegów pepsi proponuje oddać telefon i pogadać, gość nie robi ściemy i napewno określi stan rzetelnie. Ja z zakupów u niego jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, co prawda nie allegro ale może komuś przyda się wiadomość

u mnie w Biedronce są garnki stalowe na wagę 1kg/22zł 15L ważył troszkę ponad 1kg i chyba większych nie było ,ale cena chyba ok jak ,a taki 15 L jak ktoś robi z puszek to się nada ,albo do gotowania wody do wysładzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem się na początku przywitać. Więc witam :D . Znalazłem taki oto garnek na aledrogo do zacierania i nie jestem pewien czy sie na niego zdecydować. Odstraszają mnie trochę te obicia na dnie. Moze doradzicie? Za mna jedna warka z brewkita i jedno zacieranie w mniejszym garnku więc przyszła pora na powiększenie skali.

http://allegro.pl/duzy-ogromny-gar-garnek-z-pokrywa-i3785522555.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to odradzałbym, mi ostatnio gar się lekko obił podczas mycia, ale jak na razie nie czuję żelaza w 2 sporządzonych warkach... ale tutaj całe dno wygląda jak lisia kita, lepiej dołożyć jakieś 60zł i mieć pewność, bo widząc ilość rdzy wydaje mi się, że ryzyko tego, że żelazo będzie wyczuwalne jest spore (wręcz pewne). Chyba, że nie przeszkadza Ci to lub Twój zmysł sensoryczny, jest niezbyt wrażliwy na ten smak/aromat.

Edytowane przez kordas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki. W takim razie szukam dalej odpowiedniego garnka. Moze macie jakies aukcje do polecenia lub sklep gdzie tani dostac jakis 30 max 50 litrow?

 

Obserwuj forum, są nawet dedykowane do garnków tematy, gdzie poleca się stale obecnych na allegro producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, co prawda nie allegro ale może komuś przyda się wiadomość

u mnie w Biedronce są garnki stalowe na wagę 1kg/22zł 15L ważył troszkę ponad 1kg i chyba większych nie było ,ale cena chyba ok jak ,a taki 15 L jak ktoś robi z puszek to się nada ,albo do gotowania wody do wysładzania

Kurde, wypatrzyłem wczoraj w gazetce te garnki i chciałem zakupić, bo 15l to ideał dla mnie. Ale obleciałem dziś trzy biedrony i w dwóch w ogóle nie słyszeli o nich, a w ostatniej zbrakło/nie było wcale.

Może ktoś ma info gdzie w Warszawie jeszcze można je dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nierdzewki czy emaliowane?

jakaś goła blacha :smilies: znaczy bez emalii ,a czy to chińska kwasówka czy nierdzewka to nikt nie wie

 

Mateusz K .Józefosław to prawie warszawa ,dzisiaj rano były ale za 2 godziny już nie,sezon bigosowy jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak się zapatrujecie na ten śrutownik?

Widać, że ktoś się postarał o lifting, tuning czy co tam jeszcze z zewnątrz.

Ale co z wnętrzem? Ktoś może korzysta z podobnego? Jak wygląda łuska? Jest tam jakaś sensowna regulacja?

Czy lepiej myśleć o czymś innym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli cena znacznie nie przekroczy 100zł to się opłaca ,

ja mam taki sam ,co prawda używałem go tylko kilka razy jak dorabiałem do niego napęd elektryczny ale mielił bardzo dobrze.

napisz do gościa niech ci przyśle zdjęcia żaren to wtedy będzie można coś więcej powiedzieć o jego przydatności

Edytowane przez gigo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie allegro, ale na "sąsiednim" forum jest schładzarka do piwa

http://alkohole-domowe.com/forum/schladzarka-do-piwa-t10064.html

i trochę gratów

http://alkohole-domowe.com/forum/sprzedam-rozne-graty-do-piwa-t10129.html

Edytowane przez panta_rei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.