Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

 

Nikt nigdy nie pracował w gastronomii? Przecież takie beczki zamawiało się z olejem roślinnym w frytkarniach albo tam gdzie go dużo idzie :D Ogólnie blacha nie jest jakaś super gruba, ale ciężar oleju spokojnie wytrzymywała, ale wydaje mi się, że to nie jest KO, jest to stal podobna ta co się stosuje w mini kegach 5 litrów ;) Trochę niefortunne użycie nazwy keg, bo z nim nie ma nic wspólnego :P

 

i wszystko wiecie i widzicie może tak za darmo coś?

115 zł , beczka nierdzewna nie wiem czy to sporo, ale gdybym sam potrzebował na kadź filtracyjna to bym wziął, no chyba że to nie stal ko

a ścianka jak bibuła to jest w garach 100 l i nikt nie narzeka

trzy osoby , trzy komentarze , darujcie sobie jak was to nie interesuje

A ty lewatywa mogłeś sobie darować ten komentarz bo po to jest ten temat żeby dyskutować na temat wystawianych produktów na aukcjach! A że cena jest dziwna to zwróciliśmy uwagę! Ta aukcja wystawiana jest już po raz któryś z rzędu, a osoba która to sprzedaje schodzi z ceny powoli ;)

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sobie darowac?

kocioł ma niby pójść za 15 zł?

blacha bibuła?

zwykła stal?

może i fakt cena niezbyt ale niech reszta sobie daruje

 

Czegoś nie rozumiesz, że tyle pytań zadajesz? No to odpowiem :D

 

Ad.1. No mogłeś jakoś inaczej sformułować swoje pretensje do osób, które skomentowały ten "keg", bo nic zdrożnego nie napisały,

i wszystko wiecie i widzicie może tak za darmo coś?

a to było natomiast nie na miejscu!

Ad.2. Nie koniecznie w takiej cenie, ale sam napisałeś, że cena jest wygórowana i też sam dodałeś, że za darmo byśmy chcieli a nikt tego nie napisał więc o co ci chodzi?

Ad.3. Miałem coś takiego w ręku i jak pisałem nie jest bibułą, bo wytrzymuje ciężar oleju roślinnego, ale też nie jest grubsze od ścianek w garach 100 litrów które tu przytoczyłeś.

Ad.4. Stal nie wiem jaka jest ale pisałem, że na pewno nie KO, bo widziałem rdzę na tych pojemnikach.

Mam nadzieje, że rozwieje to twoje wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozumiem,może inni maja z tym problem, nie mam żadnych watpliwości, po prostu draznia mnie opinie ludzi którzy nie mieli w ręku tego pseudo kega a juz widza że to stal zwykła , scianka jak bibuła , a cena miałaby byc 15 zł.Podesłałem aukcje gdyz moze ktos potrzebuje akurat taki keg jako kadź , ale zaraz posypały sie komentarze jakbym komus krzywde zrobił że wkleiłem tA aukcje

PRZEPRASZAM WAS PANOWIE- NIGDY SIE TO NIE POWTÓRZY

oczywiście żartuje

koniec w temacie kega

proszę jeszcze nie pisz mi co jest na miejscu co nie , bo nie będę cicho siedział na czyjeś głupie uwagi

Edytowane przez lewatywa8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozownik Pompka Automat do Piwa Rozlew Keg 5L Piwo

Co o tym sądzicie? http://tablica.pl/of...html#d16b54ddcc .

Przydatność i komfort użytkowania takich urządzeń i mini kegów do nich była wielokrotnie omawiana. Szkoda pieniędzy.

Edytowane przez Magneto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.