Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Co do beczek po Polskich spirytualiach, w tamtym roku pilem 21

letnia apple jack brandy czyli z okolic 90 lat. Gorzelnia gdzies spod Plocka i z tego co wiem calosc zabutelkowali i chyba do dzis za smieszna cene szukaja dystrybutora. Jak wroce z weekendu poszukam w domu wizytowki to moge dac znac np pw. A z Natolina do Plocka niedaleko. Oczywiscie wiele lat lezalo to w beczkach.

 

kolego daj znać czy to można gdzieś kupić , bom wielkim miłośnik calvadosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba pooglądać się za lokalnymi dystrybutorami gazu, ja w lublinie kupiłem nabitą 6 kilową na 112 zł. bez kosztów przesyłki.

generalnie każda firma która legalizuje gaśnice ma dostęp i sprzedaje CO2 w butlach

 

Napełnienie to 10-15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...3331580682.html

 

co o tym myślicie,nadaje sie to pod te beczułki z naszych sklepów piwowarskich?

Oczywiście, że się nadaje ale szczerze mówiąc to szkoda kasy i na taki dystrybutor i na beczułki do niego. Sam posiadam dwa (taki jak na zdjęciu i clatronica) kiepsko u nich z trzymaniem gazu, a beczułki jak powszechnie wiadomo nie są z nierdzewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym myślicie,nadaje sie to pod te beczułki z naszych sklepów piwowarskich?

Szkoda kasy. Mam takie coś. Leży w garażu mało używane. Beczułki rdzewieją, nabojów ciągle zapominam kupić, nie ma to jak butelki. Taki gadżet bardziej dla efektu niż do użytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...3331580682.html

 

co o tym myślicie,nadaje sie to pod te beczułki z naszych sklepów piwowarskich?

 

Sam kupiłem Clatronika za 50 zł + wysyłka. Beczułek używam, choć w Clatroniku jeszcze nie. Nie jest to patent idealny, ale popsuł mi się beer king i musiałem coś mieć alternatywnego zamiast ręcznej pompki.

Same beczułki to rzeczywiście słaby towar. Wbrew temu co tu piszą nie wydaje mi się, by beczułki były z nierdzewki. Do dwu-trzech razy jeszcze są ok, potem w piwach uwydatnia się metaliczny posmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze, jeden fermentor powinien spokojnie wejść. Skontaktuj się ze sprzedającym odnośnie wymiarów. Osobiście polecam zamrażarki skrzyniowe, dodasz któryś ze sterowników opisywanych na forum i uzyskujesz świetną lagerownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/na...3331580682.html

 

co o tym myślicie,nadaje sie to pod te beczułki z naszych sklepów piwowarskich?

Oczywiście, że się nadaje ale szczerze mówiąc to szkoda kasy i na taki dystrybutor i na beczułki do niego. Sam posiadam dwa (taki jak na zdjęciu i clatronica) kiepsko u nich z trzymaniem gazu, a beczułki jak powszechnie wiadomo nie są z nierdzewki.

Ja mam takie dwa albo podobne i przerobiłem na chłodziarki z nalewakiem. Podpinam pod to kega pepsi, puszczam piwo przez wężownice zamontowaną w beczułce napełnionej wadą i przyzwoicie chłodzi piwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/keg-18-litrowy-i3365673875.html kegi, z teo co widze na zbliżeniu coca cola, wiem że przez wielu są niezalecane bo brak części, ale czemu? na amerykańskich sklepach internetowych pinlocki są w takich samych cenach jak ballocki, chyba że jest jeszcze coś o czym nie wiem...

do tego kegi z coli nie są tak rozchwytywane więc zapewne cały zestaw kilka kegów plus osprzęt można mieć o wiele taniej niż pepsi... tak mi się przynajmniej wydawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.