Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, macałem, chciałem kupić takie jak na zdjeciu drugi od lewej ale .. w rzeczywistości mają inny kształt - konkretnie nie sa wywinięte na końcach :/

Było u mnie wszystkie 3 rodzaje pokali więc chyba po prostu zdjęcie jest trochę niezgodne z prawdą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cena za kegi ale aż podejrzana

http://allegro.pl/ke...3353071408.html

 

Czy ktoś kupował kiedyś od tej sprzedającej ?

Bo bym się skusił na 2 sztuki

 

i jakby ktoś z Warszawy brał to byśmy mogli wziąć więcej i wtedy nie trzeba dopłacać za wysyłkę :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zakupiłem sobie 2 sztuki - pogadałem chwilę ze sprzedającym - kegi są jeszcze zaplombowane ale jest możliwość ich umycia więc fajnie

 

 

ps. byłem w biedronce i oglądałem te szklanki i pokale - ogólnie są ładne, te do pszeniczniaków mają jedyne słuszną pojemność 0,52, pokale są w śmiesznych pojemnościach w moim przypadku - bo nie pijam raczej zbyt często w butelkach 0,33-0,4

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trefne sa to Twoje domysly i naszego Administratora, ktrory powinien cechowac sie rownowaga.

Otóż zakupilem u tego niby co ma trefny towar, 20 kg slodu. Zrobilem to poza ale..i..gro. Wplacilem na konto i dwa dni pozniej mialem dostarczone przez kuriera.

Doskonaly kontakt mailowy nawet lepszy jak u innych dostawcow slodów. Wiec szycie kamaszy z babskich urojen, to nie przystoi nawet tak dostojnym forumowiczom jak Wy.

Zrobilem zdjecia tegoz slodu z mysla ze wystawie tu na forum. Ale stwierdzilem ze moje slowo jest bardziej szlachetne jak zdjecia.

Tak, że Panowie dwaj, nie piszcie o kims ze prokurator wie o tym, ze kradzione..., że zmi9enia nick..a moze to Wy macie jakies uklady producentów słodów.

Znam takiego z gazet co mówi , ze coś wie a nie powie :).

Aby nie bylo nieporozumien, czlowieka nie znam i prosze nie odpowiadajcie, ze pewnie ustawiony jest moj post.

Nawet jest smieszne, że przy prezentacji swojego slodu na ale..i..gro, pisze ze Adminstrator robi mu darmowa reklame tu na forum, ale coż...na rzucanie oskarżeń nie ma niestety jeszcze lekarstwa.

Tak, że drodzy forumowicze możecie spokojnie kupować słód pilznenski za 2 zł za kg tak jak ja to zrobiłem, który nie odbiega jakościa z innych znanych firm.

Pozdrawiam szczególnie adminstratora;

krzysztof J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze trefne sa to Twoje domysly i naszego Administratora, ktrory powinien cechowac sie rownowaga.

Otóż zakupilem u tego niby co ma trefny towar, 20 kg slodu. Zrobilem to poza ale..i..gro. Wplacilem na konto i dwa dni pozniej mialem dostarczone przez kuriera.

Doskonaly kontakt mailowy nawet lepszy jak u innych dostawcow slodów. Wiec szycie kamaszy z babskich urojen, to nie przystoi nawet tak dostojnym forumowiczom jak Wy.

Zrobilem zdjecia tegoz slodu z mysla ze wystawie tu na forum. Ale stwierdzilem ze moje slowo jest bardziej szlachetne jak zdjecia.

Tak, że Panowie dwaj, nie piszcie o kims ze prokurator wie o tym, ze kradzione..., że zmi9enia nick..a moze to Wy macie jakies uklady producentów słodów.

Znam takiego z gazet co mówi , ze coś wie a nie powie :).

Aby nie bylo nieporozumien, czlowieka nie znam i prosze nie odpowiadajcie, ze pewnie ustawiony jest moj post.

Nawet jest smieszne, że przy prezentacji swojego slodu na ale..i..gro, pisze ze Adminstrator robi mu darmowa reklame tu na forum, ale coż...na rzucanie oskarżeń nie ma niestety jeszcze lekarstwa.

Tak, że drodzy forumowicze możecie spokojnie kupować słód pilznenski za 2 zł za kg tak jak ja to zrobiłem, który nie odbiega jakościa z innych znanych firm.

Pozdrawiam szczególnie adminstratora;

krzysztof J.

Będziesz warzyć na tym słodzie własnej produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w opisie aukcji jest, że to słód własnej roboty, to na jakiej podstawie twierdzisz, że nie odbiega jakością?

 

Pewnie dlatego że specyfikacja którą posługiwał sie sprzedawca i którą wcześniej zamieścił na forum pochodziła z komercyjnej słodowni ;) , szkoda że elroy wykasował ten wątek, bo teraz obraz jest dla niektórych zaciemniony. W sumie nie dość że własnej roboty to jeszcze zajebista analiza słodu z profesjonalnego labu, zazdraszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tak zachwala, że z daleka pachnie na powiązanie biznesowe z pseudosprzedającym. Ogólnie rewelacja, wpłacił mu na konto poza allegro, na "oko" stwierdził, że jakość lepsza. Same rewelacje. Jak tak dalej pójdzie to gość wyprzedzi z produkcją Strzegom :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w opisie aukcji jest, że to słód własnej roboty, to na jakiej podstawie twierdzisz, że nie odbiega jakością?

 

Pewnie dlatego że specyfikacja którą posługiwał sie sprzedawca i którą wcześniej zamieścił na forum pochodziła z komercyjnej słodowni ;) , szkoda że elroy wykasował ten wątek, bo teraz obraz jest dla niektórych zaciemniony. W sumie nie dość że własnej roboty to jeszcze zajebista analiza słodu z profesjonalnego labu, zazdraszczam.

to w tak atrakcyjnej cenie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szukam nowych rozwiazań i czesto ryzykuje... wiec..odpowiem.

Tak wlasnie leze w łózku, bo uwazylem na tym, ze slodzie 20L.

 

Ktos zadal pytanie skad wiem ze sie nie rozni od tych np ze Strzegomia.

Prawda jest taka, że mam kilka pilznenskich w workach od roznych producentów. Czytajac posty podszedelm jak "pies ogrodnika" - orangoleptycznie osobiscie i bez uprzedzen porownywalem z tym co mam. Fakt jest z lekka ciemniejszy, zapachowo nie odbiega itd.

 

Wycofam sie z mojego z lekka zlosliwego kometarza, i napewno odpisze jezeli cos bedzie nie tak za dzisiejsza warką oparta na tym slodzie.

 

Pozdrawiam

KJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cena za kegi ale aż podejrzana

http://allegro.pl/ke...3353071408.html

 

Czy ktoś kupował kiedyś od tej sprzedającej ?

Bo bym się skusił na 2 sztuki

 

i jakby ktoś z Warszawy brał to byśmy mogli wziąć więcej i wtedy nie trzeba dopłacać za wysyłkę :)

 

poszły jak świeże bułeczki :-)

Miejmy nadzieję że tendencja się utrzyma i już po stówce będzie można kupić kega lub tak jak w tym przypadku jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj go ze słodem z Optimy bo to jest ten sam kolego, a widać nie dociera do ciebie, że jest on ściągany z transportu z tira przejeżdżającego przez chorzów.... dosadniej się nie da napisać, w optimie kosztuje on 3,5 zł za kg, u tego sprzedającego 2 zł za kilogram... Jak to możliwe? Ma taką technikę wyrobu tego 120 kg słodu że opłaca mu się sprzedawać taniej od słodowni, która produkuje tysiące ton tego słodu za razem?

Edytowane przez Undeath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze szukam nowych rozwiazań i czesto ryzykuje... wiec..odpowiem.

Tak wlasnie leze w łózku, bo uwazylem na tym, ze slodzie 20L.

 

Ktos zadal pytanie skad wiem ze sie nie rozni od tych np ze Strzegomia.

Prawda jest taka, że mam kilka pilznenskich w workach od roznych producentów. Czytajac posty podszedelm jak "pies ogrodnika" - orangoleptycznie osobiscie i bez uprzedzen porownywalem z tym co mam. Fakt jest z lekka ciemniejszy, zapachowo nie odbiega itd.

 

Wycofam sie z mojego z lekka zlosliwego kometarza, i napewno odpisze jezeli cos bedzie nie tak za dzisiejsza warką oparta na tym slodzie.

 

Pozdrawiam

KJ

 

 

Sorry ale w życiu nie uwierzę że gość jest w stanie w warunkach domowych słodować takie ilości i przy obecnych cenach jęczmienia sprzedawać go za 2 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnijmy tego wątku, wiemy jedno, coś się /mówiąc delikatnie/ nie zgadza albo słód albo specyfikacja, każdy ma rozum i sumienie więc postąpi wg własnej oceny.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki wprost się nie napisze, to będą zawsze takie domysły. Wszystko wskazuje na to, że ten słód jest po prostu kradziony. I teraz albo komuś paserka pasuje moralnie, albo nie pasuje, a jak mu pasuje, to jeszcze musi lubić ryzyko, bo za paserkę zwyczajnie można iść do pierdla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.