Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Mi w kauflandzie w obsłudze klienta też nie chcieli sprzedać, ale poszedłem na sklep, poprzekładałem butelki tak żeby mieć pustą skrzynkę i z nią do kasy. Ponoć w innych marketach nawet taniej można dorwać. Za 10 zł to skrzynkę plus komplet pustych butelek w niej można dorwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki na butelki Rzeszów ; http://www.rzeszowia...wie-bez-3846972

Dobry jest, za skrzynkę chce 8 zł. Idę do Reala i za 6,5 zł kupuję bez problemu.

Ja w realu po 6 brałem. W Carrefour po 8.

W realu Pani w informacji wiedziała dokładnie co i jak, w Carrefour musiało 3 kasjerów mnie obsługiwać. W obu przypadkach patent ten sam: samej skrzynki nie sprzedadzą (na kasie nawet się nie da nabić), ale wystarczy do skrzynki wsadzić 1 piwo i już spokojnie skrzynkę można kupić.

Z przyzwoitości brałem po 1 butelce piwa na kratkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki na butelki Rzeszów ; http://www.rzeszowia...wie-bez-3846972

Dobry jest, za skrzynkę chce 8 zł. Idę do Reala i za 6,5 zł kupuję bez problemu.

Ja w realu po 6 brałem. W Carrefour po 8.

W realu Pani w informacji wiedziała dokładnie co i jak, w Carrefour musiało 3 kasjerów mnie obsługiwać. W obu przypadkach patent ten sam: samej skrzynki nie sprzedadzą (na kasie nawet się nie da nabić), ale wystarczy do skrzynki wsadzić 1 piwo i już spokojnie skrzynkę można kupić.

Z przyzwoitości brałem po 1 butelce piwa na kratkę :)

 

Zgadza się tyle tylko że w Realu tylko czerwone tyskie jest po 6 zł - zielone harnasiowe 12zł , także to nie jest tak że każda kosztuje 6 zł. Poza tym faktycznie w Olsztyńskim Real miałem kłopot z zakupem bo sprzedać nie chcieli - kiedy włożyłem dwa piwa do skrzynki to wtedy sprzedali. W Trójmiejskich nie ma problemu ale można się nadziać właśnie z innymi kolorami na ceny.

 

Ostatnio pojawił sie wpis z tablicy 2 zł za skrzyneczki pobliże Ustki - chciałem serdecznie podziękować autorowi - co prawda na miejscu okazało się że są po 3 zł ale i tak tanie, wziąłem 20 , tyle że stały na dworze no i masakrycznie zaniedbane -ale po myjni spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

możesz coś więcej ?

 

wiem że była jakaś akcja tu na forum i chyba to ten sam człowiek ale nie wiadomo co i jak. jakiś prokurator miał być ... a tu dalej aktualne ...

Z drugiej strony człowiek wystawia na allegro wiec ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj aukcję, słód własnej produkcji? wg mnie nic się nie zmieniło to ten sam słód. Swoje dane /dla strony reprezentującej producenta przekazałem już swoje dane po poprzedniej akcji/. Nie będę wchodził w szczegóły, ten słód jest z miejsca które dobrze znam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jedne plus kupowania tego słodu, i to w szczególności jeśli jest "pożyczony". Można będzie takie piwa pić do woli a brzuch nie urośnie, bo kradzione nie tuczy;)

 

a na poważnie to jeśli się oficjalnie wystawia, to jednak musi być pewny swego i nie koniecznie będzie to jakiś "trafny towar"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od takich pewnych swego kupiłem kiedyś nieistniejący aparat foto. I później znalazłem kilku ludzi, którzy kupili kilka laptopów.

A że towar jest "ciepły" to by mu trzeba udowodnić, więc może dlatego idzie tak "oficjalnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.