Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Garnek emalia 30l

 

http://allegro.pl/ga...3150866880.html

 

Tak w ogóle, co to za firma Dukat Olkusz? warto kupić? garnek 40L jest za 115zł

Edytowane przez marcin_l85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnki:

http://tablica.pl/of...a54ba89dd;r:;s:

http://tablica.pl/of...defe893ba;r:;s:

http://tablica.pl/of...defe893ba;r:;s:

 

Drugi przypadek: właściciel jest piwowarem, można się chyba dogadać ;)

Edytowane przez Kilus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tą kadź już wcześniej zwróciłem uwagę...w sumie gość drogo sobie liczy robociznę.

Muszę przyznać, że ta wersja wygląda już bardzo przyzwoicie w porównaniu do pierwszej.

wcale nie liczy sobie tak dużo, zwłaszcza patrząc na to jak obecna wersja jest wykonana. Inna sprawa że to cena bez rachunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa już od 3-4 lat, jakoś strasznie nie narzekam, na niego. Lakier odszedł po 2gim użyciu, blacha jest cienka, ale wytrzymała ( u mnie obciążenie około 120kg). Trochę się nóżki wyginają i trzeba uważać, żeby dobrze ustawić garnek. Moc palnika jest średnia, ale daje radę - zagotowanie 100l po wysładzaniu zajmuje mi 45-60min. Ogólnie zdał egzamin jako pierwszy taboret, zwłaszcza przy cenie 45pln, która trochę zrekompensowała pozostałe niedogodności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Leszcza on prawdę Ci powie ;) Też używam takiego i jest ok, jak jesteś w okolicy to termopara specjalnie Ci nie jest potrzebna, a zapalnik piezoelektryczny można zastąpić zapalarą do zniczy.. Cena w tym przypadku to największy +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też używam w domu takiego , fakt że moc jest średnia pomimo opisu, u mnie dość długo zagrzewa wodę do wysładzania- nawet 15 minut 5 litrów ale w dzisiejszych czasach chodzi o kasę. Zapalam zapalarką bądź zapałkami i troszkę mi zajęło opanowanie "wybuchów" gazu z palnika- teraz mam na to myk chociaż zdarzało się opalić włoski na ręce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opanowanie "wybuchów" gazu z palnika- teraz mam na to myk chociaż zdarzało się opalić włoski na ręce :-)

 

 

Może to oczywiste ale należy trzymać się kolejności:

1. przy zapalaniu palnika: 1 odkręcić zawór butli, przystawić źródło ognia a później otworzyć zawór przy palniku

2. przy gaszeniu: 1 zakręcić zawór przy butli aż wypali się gaz w wężu, zakręcić zawór przy palniku

Takim sposobem unikam objawów strzelania z karbitu w dzieciństwie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opanowanie "wybuchów" gazu z palnika- teraz mam na to myk chociaż zdarzało się opalić włoski na ręce :-)

 

 

Może to oczywiste ale należy trzymać się kolejności:

1. przy zapalaniu palnika: 1 odkręcić zawór butli, przystawić źródło ognia a później otworzyć zawór przy palniku

2. przy gaszeniu: 1 zakręcić zawór przy butli aż wypali się gaz w wężu, zakręcić zawór przy palniku

Takim sposobem unikam objawów strzelania z karbitu w dzieciństwie :D

Sory że ciągnę offtop, ale to może się przyczynić do zwiększenia bezpieczeństwa forumowiczów ( ;) ), więc napiszę jaki sposób włączania zalecił mi fachowiec montujący taboret:

Przed zapaleniem palnika przytrzymać kilka sekund odkręcony zawór gazu (chodzi o gałkę na taborecie), aż do momentu poczucia zapachu gazu. Ma to na celu odpowietrzenie układu. Następnie zakręcić gałkę, odczekać kilkanaście sekund i odpalać od razu po ponownym odkręceniu gałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porady właśnie dzisiaj próbowałem zastosować - generalnie jakieś sporadyczne strzelanie mi nie przeszkadza- ale rady nie działają:-)a nuże gaz u mnie inny hehe -do tematu -palnik średni, tani , i dobry. Cena niewygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szybkozłączki pokazują się na Allegro już od jakiegoś czasu. Sam skusiłem się na jedną parę. Wysyłka szybka, szybkozłączki sprawne, jeden mały minus to że były dość konkretnie zapleśniałe, ale po kąpieli w roztworze podchlorynu sodu są już Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.